کد خبر: 197758

چِرت و چُرت!

اتاق خبر 24

 محمد ایمانی، فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت: برخی می گویند منگی و چُرت زدن در برنامه های رسمی، تبدیل به عادت بایدن شده و عملا دیگرانی مثل کاملا هریس به جای او ریاست می کنند.

اما برخی دیگر معتقدند نخست وزیر اسرائیل، آن قدر درباره ایران پرت و پلا و مُفت حرف زده که حوصله پیرمرد فرتوت سر رفته و چُرت زدن را بهتر از شنیدن دری وری یافته است.

نفتالی بنت دیروز به بایدن گفت اسرائیل یک استراتژی برای جلوگیری از رسیدن ایران به تولید سلاح هسته‌ای طراحی کرده. او هچنین به نیویورک‌تایمز گفته بود عملیات مخفی علیه برنامه هسته‌ای ایران پیدا خواهد کرد.

این گربه رقصانی‌ در حالی است که آمریکا بدترین شرایط امنیتی و نظامی را در منطقه سپری می‌کند؛ به نحوی که محافل سیاسی اتفاق نظر دارند آمریکا در اقدام نظامی 20 ساله در افغانستان، شکست فضاحت‌باری خورده است. به عبارت دیگر آمریکا اگر توانی داشت، صرف حفظ آبروی خود می کرد.

از آن طرف، رژیم صهیونیستی نیز در بحران امنیتی و نظامی بی‌سابقه‌ای دست و پا می‌زند؛ به نحوی که آخرین بار موشک‌های مقاومت فلسطین با عبور از آبکش موسوم به گنبد آهنین، تصویری تحقیرآمیز از وضعیت نظامی صهیونیست‌ها به دست دادند.

 

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.