کد خبر: 197695

‍ احمق‌ها به بهشت نمی‌روند!

اتاق خبر 24

داریوش سجادی طی یادداشتی که در کانال تلگرامی خود منتشر کرد به بررسی سیاست دولت بایدن پرداخت.

پمپئو وزیر خارجه ترامپ از دولت بایدن برای ''تسلیم شدن در برابر ایران، روسیه و چین'' انتقاد کرد و مدعی شد: اگر من همچنان وزیر امورخارجه بودم و فرمانده هم ترامپ بود طالبان می‌دانست در صورت لطمه به منافع آمریکا هزینه زیادی باید پرداخت کند. همانطور که قاسم سلیمانی دانست.

آقای پمپئو ـ تاریخ نمی‌دانید یا لااقل تاریخ شیعه را نمی‌دانید!

بالغ بر ۱۴۰۰ سال پیش خونآشامانی بنام بنی‌امیه در «کاخ سبز دمشق» همچون دیروز شما و ترامپ‌ در «کاخ سفید واشنگتن» مست قدرت و مشغول جنایت بودند و «عمروعاصی» داشتند که جایگاه‌اش نزد خلیفه وقت مشابه جایگاه جنابعالی نزد ترامپ بود. اما آن عمروعاص برخلاف سترونی مشاعر جنابعالی به هوشمندترین عرب در شبه جزیره عربستان اشتهار داشت. علی‌رغم این وقتی با فتنه «یا جنگ یا بیعت» شیعیان را با شهادت حسین‌ از امام‌شان محروم کردند شادمانانه مانند امروز شما «لن‌ترانی»ها مرتکب شدند اما شیعه با تحفظ بغض و نفرت‌اش از امویان، مظلومیت خون بناحق ریخته امام‌شان را ۱۴ قرن پاس داشتند تا نهایتا در ۵۷ حکومتی که از امام‌شان مضایقه شده بود را اعاده کردند.

جناب پمپئو ـ  امویان مانند شمایان سیاست بلد نبودند و با حماقت‌شان در شهادت «قهرمان شیعیان» در کربلا آن امام را مُبدل کردند به اسوه مقاومت و رمز روئین تنی شیعه! و اینک شما و آن «زردموی زن‌باره» تاریخ را تکرار و قهرمانی دیگر را نزد شیعیان مُبدل به گرانیگاه خونخواهی و عدالت طلبی از اشقیا کردید.

شیعیان از خون بناحق ریخته قهرمان ۱۴۰۰ سال پیش خود هرگز نگذشتند سردار که دو سال است با فتنه شمایان شهید شده!

جناب پمپئو!

شادمان چه نمازید!؟ وضو باطل بود!

آب این جوی همان از ده بالا گِل بود!

این آسیاب به نوبت است. امویان ۱۴۰۰ سال بلاگردان حماقت خود در کربلا شدند.

اکنون نوبت شمایان است.

روزگار است آنکه گه عزت دهد گه خوار دارد!

چرخ بازیگر از این بازیچه‌ها بسیار دارد!

 شیعه صبر و تدبیر را زندگی می‌کند.

 

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.