کد خبر: 197619

دوم شهریور؛ زمان برگزاری جلسه کمیته فنی فدراسیون کاراته

 اولین جلسه کمیته فنی فدراسیون کاراته بعد از المپیک روز سه‌شنبه برگزار و در خصوص ادامه فعالیت یا قطع همکاری با کادر فنی تیم‌های ملی بانوان تصمیم‌گیری خواهد شد.
اتاق خبر 24

کاراته ایران در اولین حضور این رشته در رقابت‌های المپیک 2020 توکیو موفق به کسب یک مدال طلا توسط سجاد گنج‌زاده شد تا به عنوان ششمین رشته ورزش ایران موفق به افتخارآفرینی در تاریخ رقابت‌های المپیک شود. 

حالا و پس از پایان این رقابت‌ها قرار است جلسه کمیته فنی فدراسیون کاراته روز سه‌شنبه دوم شهریور ماه با حضور اعضای کادرفنی تیم‌های ملی کاراته  در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد. 

قرار است در این جلسه سیدشهرام هروی و سمانه خوشقدم در خصوص عملکرد ملی‌پوشان کاراته در توکیو گزارشی را ارائه دهند تا کمیته فنی با ارزیابی عملکرد سرمربیان تیم ملی در خصوص ادامه فعالیت آن‌ها تصمیم‌گیری کند. 

مازیار فریدخمامی، دبیر سازمان تیم‌های ملی کاراته با تایید این خبر اظهار داشت: در این جلسه قرار است سرمربیان تیم‌های ملی گزارش عملکرد خود در المپیک را ارئه بدهند تا بعد از این جلسه در خصوص ادامه کار سرمربیان تیم‌های ملی تصمیم‌گیری شود. طبق برنامه قرار است بعد از این جلسه در خصوص کادرفنی تیم‌های ملی تصمیم‌گیری شود، مگر اینکه فدراسیون تا قبل از جلسه سه‌شنبه تصمیمی بگیرد که بعید می‌دانم.

منبع: خبرگزاری تسنیم