کد خبر: 197512

قلعه‌نویی: تند رفتم و باید خویشتن‌داری می‌کردم

سرمربی گل‌گهر سیرجان گفت که پس از بازی با استقلال باید خویشتن‌داری می‌کرد و از کسانی از اظهارات او ناراحت شده‌اند، معذرت‌خواهی کرد.
اتاق خبر 24

امیر قلعه‌نویی پس از شکست ۲ بر یک گل‌گهر سیرجان مقابل استقلال، به شدت از قضاوت سید وحید کاظمی گلایه‌مند بود و صحبت‌های تندی را درخصوص فوتبال و نیز مسائل غیرفوتبالی مطرح کرد که منجر به محرومیت سه ماهه او شد.

قلعه‌نویی امشب (دوشنبه) در واکنش به اظهارات خودش و پس از محرومیت سه ماهه، پُستی به شرح زیر منتشر کرد:

« پس از سه دهه مربیگری هنوز برایم بعضی از مسائل تازه است و اعتقاد دارم یک مربی متعهد به باشگاه، مردم و هواداران با بعضی از اتفاقات کنار نمی‌آید. در این سال‌ها بارها و بارها به این نقطه رسیده بودم، اما کمی درنگ یا برخی مصالح باعث شده بود طور دیگری گلایه کنم، اما حقیقت ماجرا این است که این دفعه مسئله برایم سنگین‌تر و غیر قابل هضم‌تر بود؛ به‌خصوص که تلاش یک ساله مجموعه بزرگ گل‌گهر و مردم سیرجان با سوت‌های اشتباه هدر رفته بود. ما در اینجا متعهد به کارگران زحمتکشی که حاصل دسترنج‌شان پشتیبان ما است، هستیم و حق آنها این نبود؛ به‌خصوص در یک بازه زمانی کوتاه در دو بازی متوالی در لیگ و جام حذفی که با وجود همه شایستگی ما، همه دیدند چه اتفاقاتی افتاد.

آیا من تند رفتم؟ بله. در آن لحظه همه این یک سال از جلوی چشمم می‌گذشت و فشاری که تحمل می‌کردم شاید بیش از ظرفیتم بود. اگرچه با این همه سابقه و تجربه در مربیگری باید خویشتن‌دار بودم.

در روزهای اخیر دلسوزان و دوستان واقعی در گفت‌وگوهایی، واقعیت این ماجرا را گفته‌اند و البته خود من هم یک روز بعد در این زمینه شفاف‌سازی کردم. با این حال همچنان بخشی از مردم بابت بعضی از حرف‌های من ممکن است مکدر شده باشند که وظیفه دارم از جانب خودم از آنها عذرخواهی کنم.

البته حرف‌های دیگری هم دارم که در وقت مناسب آنها را مطرح می‌کنم، اما عقیده دارم نباید مسائل به بیرون از چارچوب فوتبال کشیده شود. من امیر قلعه‌نویی هستم، بچه جنوب تهران و هر چه که دارم از ایران، مردم و فوتبال است، زیر سایه خدا و لطف اهل بیت که همواره دست‌شان را در زندگی‌ام دیده‌ام.

مخلص شما،

امیر قلعه‌نویی»