کد خبر: 197395

اینا رو آنفالو کن!

اینستاگرام هم مثل یه شهر یا کشوره،همون طورکه ما هرمحله‌ای رو برای زندگی انتخاب نمی‌کنیم،اینجا هم باید برای چیزهایی که می‌بینیم برنامه‌ریزی داشته باشیم.
اتاق خبر 24

کانال تلگرامی تبیان نوشت: راهنمای زندگی بهتر در اینستاگرام.

اینستاگرام هم مثل یه شهر یا کشوره،همون طورکه ما هرمحله‌ای رو برای زندگی انتخاب نمی‌کنیم،اینجا هم باید برای چیزهایی که می‌بینیم برنامه‌ریزی داشته باشیم. مثلا:

لاکچری‌ها! با دنبال کردن این‌ها نه تنها حس خوبی پیدا نمی‌کنین، بلکه بخاطر مقایسه ظاهر زندگی اونا با باطن زندگی خودتون، احساس ناخوشایندگی به زندگی خودتون دارین.

بچه‌های اینستاگرامی! صفحاتی که توسط والدین برای اشتراک‌گذاری عکس بچه‌ها ساخته میشه رو دنبال نکنین و در «کودک کار» شدن اون طفل معصوم شریک نباشین!

آرایشچی‌ها؛ «تو زشت نیستی، فقط پول نداری!» حتی این جمله رو هم پیش خودتون نگین، این روزها زیبایی چیزیه که اونا به ما القا می‌کنن، کافیه تو گوگل عکس قدیمی‌شون رو سرچ کنین تا بفهمین چهره الان‌شون هم فقط این روزها زیباست و با تغییر مد، چند سال دیگه چهره‌شون هم عوض میشه!

دلال‌ها؛ اگر آدمی هستین که از طریق اینستاگرام خرید می‌کنین بهتره بگردین و تولیدکننده‌ها روپیدا کنید،فروشنده‌ها و تبلیغاتچی‌ها رودنبال نکنین ونذارین این پولی که به‌سختی به دست میاد، دست آدم‌های بدردنخور بیوفته!

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.