کد خبر: 197167

خواسته هواداران استقلال؛ ۲۰ روز روزه سکوت!

هوادار استقلال این روزها تنها یک چیز می خواهد؛ آقای مددی! اگر مدعی مدیریت هستی ۲۰ روز روزه سکوت بگیر!
اتاق خبر 24

استقلال که در این فصل هم مدیر و هیئت مدیره عوض کرده و هم سرمربی و بی ثباتی ضربات سهمگینی به پیکره تیم وارد کرده، این روزها گرفتار حاشیه های درونی از سمت مدیریت تیم است. احمد مددی که از همان روزهای اول انتخابش به عنوان سرپرست و بعد مدیرعامل استقلال منتقدان زیادی داشت در کمتر از یکماه اخیر با موضع گیری ها و اظهارات حاشیه برانگیزش آرامش را از استقلال و علی الخصوص فرهاد مجیدی گرفته است.

این روزها اگر با بازیکنان و کادرفنی و هواداران استقلال هم کلام شویم کمتر کسی را می توان پیدا کرد که انتقادی به رفتار مددی و حتی انتخاب وی و حمایتش از سوی وزارت ورزش نداشته باشد. مددی با موضع گیری علیه عوامل بیرونی مثل داوری و برنامه های تلویزیونی و تیم های رقیب و از همه مهمتر کادرفنی و بازیکنان تیم استقلال در حساس ترین مقطع فصل فقط و فقط موجب آزار روحی و روانی دوستداران این تیم شده است. برخی از این مصاحبه ها و مواضع تند درست شب یا روز قبل از مسابقات استقلال انجام می گیرد و موجی منفی در فضای بی در و پیکر مجازی شکل می گیرد.

 مجیدی پس از بازگشت مجدد به تیم نشان داده از نظر فنی استقلال را به ثبات نسبی رسانده و هواداران به صعود از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و کسب سهمیه در لیگ برتر و حتی قهرمانی در جام حذفی با این مربی جوان امیدوار هستند. این مربی که کمتر با رسانه ها گفتگو می کند چند وقتی است انتقادات صریح و بی پرده اش علیه وزارت ورزش و مدیریت باشگاه در نشست های پیش و پس از بازی حسابی جنجال ساز شده است و دود این حواشی و جنجال ها فقط به چشم تیم و هواداران آن خواهد رفت.

از امروز تا پایان فصل فوتبالی ایران حدود ۲۰ روز باقیمانده است و استقلال ۴ بازی حساس در لیگ و دربی حساس پایتخت در جام حذفی را در پیش دارد. کمترین انتظار از مدیریت باشگاه پرهوادار استقلال حفظ آرامش و پایان دادن به این حواشی است و این امر جز با عدم پاسخگویی به انتقادات و دامن نزدن به حواشی میسر نمی شود؛ چیزی که مددی اگر مدعی مدیریت است باید سرلوحه کار خود قرار دهد و ۲۰ روز روزه سکوت بگیرد!

منبع: مشرق نیوز