کد خبر: 197127

جهاد اسلامی: رژیم‌های سازشگر عربی در محاسباتشان تجدید نظر کنند

 سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از رژیم‌های سازشگر عربی خواست که در محاسبات خود تجدید نظر کنند.
اتاق خبر 24

"طارق سلمی" سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از رژیم‌های سازشگر عربی خواست در محاسبات خود تجدید نظر کنند، به خصوص پس از نبرد سیف القدس که شکنندگی دشمن صهیونیستی و قدرت مقاومت را برای بازپس‌گیری حقوق فلسطین ثابت کرد.

وی در گفت‌وگو با المسیره تاکید کرد که نبرد با دشمن صهیونیستی به پایان نخواهد رسید مگر با آزادسازی کل فلسطین.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اظهار داشت: جهان عرب و اسلام باید جنایات دشمن صهیونیستی را فاش کرده و از ملت فلسطین حمایت کنند.

سلمی با بیان اینکه نبرد "سیف القدس" (شمشیر قدس) معادله جدیدی تحمیل کرده است، گفت: قدس نماد هویت و محور درگیری و دروازه پیروزی است و صهیونیست ها نمی توانند این معادله را تغییر دهند.

سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین در ادامه اظهار داشت: تجاوز اسرائیل به غزه و تجاوزهای این رژیم در قدس تلاش‌هایی شکست خورده برای تحمیل معادلات جدید بر مقاومت فلسطین است.

وی تصریح کرد: کابینه جدید رژیم صهیونیستی کابینیه‌ای ضعیف و متزلزل است و اراده فلسطین می‌تواند نقشه‌ها برای نابودی آرمان فلسطین و طرح شهرک‌سازی را به شکست بکشاند.

سلمی اقدامات امارات در اعطای تابعیت به صهیونیست‌ها را محکوم کرد و گفت: این اقدام لکه ننگی بر چهره رژیم خائن و سازشگر امارات است.

وی افزود: امارات باید در کنار ملت فلسطین و حقوق مشروع آنها قرار می گرفت و هر کسی که برای آینده سیاسی خود بر سر عادی‌سازی روابط با اسرائیل شرط بندی کند پایان خوشی در انتظارش نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم