کد خبر: 196872

همچنان مرگ بر منافق

اتاق خبر 24

محمد امین فرج اللهی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: از ضرب و شتم ایرانیان رای‌دهنده ساکن کشورهای خارجی توسط منافقین، امسال چند فیلم در فضای مجازی منتشر شد. یک جمعیت کوچک و جلوی سفارت و کنسولگری‌های ایران که صندوق رای دارد جمع شده‌اند و مثل سگ وحشی می‌ریزند سر ایرانیانی که می‌روند رای بدهند و فحاشی می‌کنند و کتکشان می‌زنند و فیلم و عکسش را هم رسما در رسانه‌ها منتشر می‌کنند.

منافقین در کل جمع همه تناقض‌های ابلهانه هستند. سالها است از نبود آزادی در جمهوری اسلامی سخن می‌گویند در حالی که یکی از فرقه‌ای‌ترین و بسته‌ترین تشکیلات قرون وسطایی در قرن بیست و یکم متعلق به خودشان است که حتی تا خواب و تفکرات شخصی اعضایش را هم بازجویی می‌کند. مدعی بودند برای رهایی مردم ایران مبارزه می‌کنند، اما در کنار صدامی قرار گرفتند که داشت مردم را بمباران می‌کرد. با سابقه ضد امپریالیستی خود، سالها است عروسک کوکی و مترسک آمریکا و اسرایٔیل شده است.

فکر نکنیم فقط امسال بود که رای‌دهنده‌ها مورد حمله منافقین قرار گرفتند. سال شصت پس از ترور رجایی و باهنر در تیرماه توسط منافقین، انتخابات ریاست‌جمهوری بعدی قرار است دهم مهرماه برگزار شود. چهار مهر عملیات آزادسازی حصر آبادان شروع می‌شود. پنج مهرماه منافقین که سه ماه و اندی از شروع جنگ مسلحانه‌شان با جمهوری اسلامی می‌گذشت، راهپیمایی مسلحانه برگزار کردند که به کشت و کشتار انجامید و تعدادی از مردم شهید و تعدادی از منافقین کشته و دستگیر شدند.

هفت مهرماه، سید عبدالکریم هاشمی‌نژاد چهره انقلابی محبوب مشهد توسط منافقین با نارنجک انتحاری شهید شد. هشتم، نهم و دهم مهرماه (روز انتخابات) برای تداوم فضای رعب و وحشت، چندین حمله علیه مردم و عوامل انتظامی و انفجار در مراکز مختلف شهرها توسط منافقین رخ داد تا مردم بترسند و پای صندوق نروند.

فیلم ضرب وشتم ایرانیان رای دهنده در خارج از کشور، خیلی خیلی تاثربرانگیز است. رای دادن آنجا رسما جهاد است، چشم در چشم دشمن مسلح مردم که یقین داری اگر دستش برسد زنده‌ات نمی‌گذارد بروی رای بدهی خیلی غیرت و وطن‌دوستی می‌خواهد.

این جماعت گرگ‌صفت، سالها است جز "مردم‌کشی" کاری ندارند، دستشان برسد حاضرند "همه ایرانیان" را به نام مزدور رژیم، دانه دانه بکُشند. همان کاری که در اشغال شهرها در جریان مرصاد کردند.

هنوز خانواده‌های شهدایی که منافقین از این مردم گرفتند دارند نفس می‌کشند و هنوز قاب عکس شهیدشان روی دیوار خانه‌ها است.

هنوز چه شعار شیرینی است "مرگ بر منافق"