کد خبر: 196771

سعید محمد: ‌‌خسارت‌بارترین قرارداد ایران در این ۸ سال منعقد شد

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) گفت: امروز چهره مردم پر از غم شده است که جامعه غم‌زده ما نیاز به یک فرج فوری دارد، حاکمیت نیازمند خانه تکانی است چراکه مردم باید به جایگاه خود برگردند.
اتاق خبر 24

سعید محمد ‌در اجتماع حامیان آیت الله سید ابراهیم رئیسی در مسجدسید اصفهان اظهار داشت: ریشه مشکلات کشور در تفکر و نوع حکمرانی در کشور است.

وی بیان کرد: تفکر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، مردمی بود و این تفکر ناب برگرفته از ارزش‌های اسلامی است اما وقتی حکمرانان کشور به جای حکمرانی اسلامی تفکر غرب‌زده و لیبرال را جایگزین می‌کنند کشور به تفکرات منفعت‌طلبی، رانت خواری، عدم کنترل و... تبدیل می‌شود که مورد نارضایتی مردم قرار می‌گیرد.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) گفت: در کشورمان شاهد پدیده آقازاده‌ها هستیم اما باید دانست که ژن خوب ملت، شهید حججی‌ها هستند نه کسانی که همه در خارج از کشور زندگی می‌کنید و پدرانشان نیز به دنبال دریافت گرین کارت برای پیوستن به آنان هستند.

وی با بیان اینکه مدیران به دو دسته انقلابی و غیرانقلابی تقسیم می‌شوند، تصریح کرد: مدیری که مردمی باشد، مشکلات مردم را درک کند و برای رفع آنان قدم بردارد انقلابی است اما مدیری که کاری به مردم نداشته باشد و فرصت‌ها را برای اطرافیان خود توزیع می‌کند غیرانقلابی محسوب می‌شود که ما آنان را خائن تلقی می‌کنیم.

محمد افزود: امروز دولت سیزدهم رو به روی کوهی از موانع و مشکلات قرار گرفته است درصورتی که سال‌هاست مقام معظم رهبری به رفع موانع تاکید می‌کنند اما نه تنها دولتمردان این موانع را رفع نمی‌کنند بلکه با مقررات جدید قفل بر تولید می‌زنند که باعث بیکار‌تر شدن جوانان می‌شوند.

وی در ادامه گفت: شاید 30درصد مشکلات کشور برگرفته از تحریم‌ها باشد اما 79درصد باقی مانده ناشی از عدم مدیریت صحیح است.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) گفت: دولتمردان مردم را تشویق به سرمایه‌گذاری در بورس کردند درحالیکه دولت در روز روشن دست در جیب مردم کرد و از این روش کسری خود را پوشش داد که اکنون به این روش افتخار می‌کند اما مردم را به حال خود رها کرد. مردم دیگر هوشیار شدند و به دنبال خدمت‌گزار کشور می‌گردند.

وی افزود: اگر سیستم‌های کشور را عادلانه کنیم قشر محروم جامعه راضی خواهند شد و البته تمام نیازهای کشور از سیستم مالیات ستانی درست قابل تامین است بنابراین مراقب باشید شکاف بین افراد غنی و فقیر زیاد نشود.

محمد خاطرنشان کرد: امروز چهره مردم پر از غم شده است که جامعه غم‌زده ما نیاز به یک فرج فوری دارد، حاکمیت نیازمند خانه تکانی است چراکه مردم باید به جایگاه خود برگردند. دولتمردان غرب‌زده تمام آمال و آزوهایشان را در خارج از مرز ایران جست و جو می‌کنند در حالی که اگر به داخل کشور نیز بنگرند شاید فعالیت‌ها بهتر شود.

وی بیان کرد: تا معضل فساد دولتی حل نشود هیچ گره‌ای از مردم باز نمی‌شود. وادادگی، بی‌تحرکی و بی‌عملی مردم را دلزده و ناراحت کرده است، راه حل مشکلات اعتماد به نفس مردم است نه نگاه به بیگانگان چون کسانی که بین مردم نیستند درد مردم را هم نمی‌فهمند.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) تصریح کرد: ما می‌خواهیم دیوار بین دولت و مردم را از بین ببریم و دیوار بلند بی اعتمادی که در کشور حاکم شده را نیز باید فرو بریزیم و به جای مذاکره باید کار کرد، راه حل باز کردن گره از مردم آن سوی مرزها نیست بلکه داخل خود کشور حل می‌شود.

وی تصریح کرد: برخی از افراد خسارت‌بارترین قرارداد تاریخ ایران را به بار آوردند و بزرگترین رقم درصد تورم را برای کشور به وجود آوردند اما در مذاکرات می‌بینیم به جای آنکه پاسخگو باشند طلبکار نیز هستند. آیا اگر بلد بودید وضعیت را اصلاح کنید 8 سال کافی نبود.

محمد افزود: چرا می‌خواهید دولت سوم خود را بر مردم تحمیل کنید دیگر مردم به دنبال عزت گمشده خود هستند. امروز مشکل پیدا کردن کلید نیست بلکه با تکیه بر مردم تمام قفل هارا خواهیم شکست.

وی به نقل از سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهید جامعه صالح شود کار را به افراد صالح بسپارید، مردم باید مراقبت کنند و بصیرت داشته باشند و با چشمان باز این عرصه را رصد نمایند و تا توطئه جدیدی طراحی نشود.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) بیان کرد: تا زمانی که مردم نخواهند نمی‌توان تغییر ایجاد کرد، مردم باید با رای به اصلح که آقای رئیسی هست این تغییر را ایجاد کرده و قطار انقلاب را به ریل اصلی خود برگردانند چراکه انتخابات برای انتخاب یک مرد میدان نیازمند مردم میدان هست.

وی افزود: باید کسی که انتخاب می‌کنید مردمی و معتقد به جوانان و توان داخلی باشد، با فساد مبارزه کند و با پاکدستی به مسائل کشور بپردازد که با این چارچوب‌ها فرد اصلح آیت الله رئیسی هستند همچنین به تاکیدهای مقام معظم رهبری نیز برای مشترکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح توجه داشته باشید.

محمد عنوان کرد: آیت الله رئیسی امتحان خود را در قوه قضائیه و سمت‌های دیگر پس داده و تحولی را در قوه ایجاد کرده است، ما فساد ستیزی را در ایشان دیدیم و این یعنی در دولت آینده جایی برای دزدها و فساد نخواهد بود. امیدواریم تحولی که در قوه قضائیه ایجاد شد در دولت آینده نیز اجرا شود.

وی افزود: اگر دولت آینده با رای حداقلی باشد توان قدرت در مقابل مشکلات، کوتاه کردن دست‌ها و زیاده خواهی افراد ندارد، پس نیازمند مشارکت حداکثری هستیم و همه را دعوت به رای گیری کنید تا با این انتخاب که برای خود و آیندگان است حماسه‌ای رقم بخورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم