کد خبر: 196600

سعید محمد: دولتمردان ۸ سال در انجام وظایف‌شان کوتاهی کردند

 گروه استان‌‍‌ها ـ فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)گفت: بیشترین درد مردم امروز، از تبعیض است و حکمرانی غربی و لیبرال مبتنی بر رانت‌خواری و توزیع ناعادلانه ثروت و پدیده آقازاده‌ها مردم را ناراضی می‌کند.
اتاق خبر 24

سعید محمد عصر امروز در همایش بزرگ یاران سلیمانی حامیان رئیسی که در استادیوم سلیمی‌کیا کرمان برگزار شد با تسلیت ایام ارتحال امام خمینی(ره) اظهار داشت: امام (ره) ادامه راه انبیای الهی را رفت و با کمک مردم در این مسیر حق، انقلابی باشکوه به وجود آورد.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) با حمایت مردم و تکیه بر مردم، انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند گفت: امام (ره) بارها فرمود "نگذارید انقلاب به دست نااهلان بیفتد" و خدا را شاکریم بعد از امام خمینی (ره) علم انقلاب به دست امام خامنه‌ای است.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به اینکه بیشترین درد مردم امروز، از تبعیض است گفت: حکمرانی غربی و لیبرال مبتنی بر رانت‌خواری، ناعادلانه بودن فرصت‌ها و توزیع ناعادلانه ثروت و پدیده آقازاده‌ها مردم را ناراضی می‌کند.

وی با بیان اینکه بنده و آقای رئیسی وابسته به جناح خاصی نیستیم و دسته‌بندی ما مبتنی بر نگاه ولی‌فقیه جامعه است افزود: مردم مدیران انقلابی را انتخاب کنند و بررسی کنند کدام مدیر با مردم است و شاخصه‌های ناب اسلامی را دارد.

محمد با اشاره به اینکه امروز اگر سوابق مدیریتی کشور را ببینید چالش‌های زیادی وجود دارد تصریح کرد: مردم حق دارند گلایه‌مند باشند چرا که از وضعیت معیشت خود ناراحت هستند.

وی با بیان اینکه پدران شرمنده خانواده خود هستند چرا که نمی‌توانند حداقل‌ها را برای فرزندان خود تأمین کنند گفت: اتهام ناکارآمدی به نظام را باید از بین ببریم چرا که ناکارآمدی مدیران باعث عدم پیشرفت کشور شده است.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با اشاره به اینکه غرب‌زده‌ها را باید از سیاست خارجه کشور حذف کرده و نباید به این افراد اعتماد کنیم ادامه داد: امروز فرهنگ اصیل ایرانی دچار هجمه بزرگ صهیونیست‌ها شده و باید هوشیارانه مراقبت کرد.

وی با بیان اینکه در بعد اجتماعی گره‌های زیادی از جمله بیکاری، حاشیه‌نشینی و عدم فرزندآوری در جامعه وجود دارد گفت: کارگزاران کوتاهی کرده و از فرصت‌ها استفاده نکردند؛ چه کسی باید بیانیه گام دوم انقلاب را اجرا کند؟

محمد با اشاره به اینکه امیدی به لیبرال‌ها در کشور نیست و باید یک دولت جوان انقلابی را به‌وجود بیاوریم افزود: ما به یک تفکر جهادی و تغییر نسل مدیریتی در کشور داریم و اهمیت انتخابات 1400 بسیار زیاد است چرا که در یک نقطه عطف از انقلاب قرار داریم.

وی با بیان اینکه به فرموده شهید سلیمانی این کشور حرم است و فرمود "امروز قرارگاه حسین بن علی (ع) ایران است و اگر این حرم بماند همه چیز را خواهیم داشت" ادامه داد: کرمانی‌ها نور چشم حاج قاسم هستند و امروز در جمع مردم کرمان و یاران حاج قاسم عهد می‌بندم همانطور که شما در بعد نظامی امنیت را برای کشور به ارمغان آوردید ما هم خرمشهرهای جدیدی از جمله اقتصادی و اجتماعی را آزاد خواهیم کرد و خنده را بر لبان مقام معظم رهبری خواهیم گذاشت.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با بیان اینکه عهد می‌بندیم با روی کار آوردن یک دولت انقلابی انتقام سختی را از دشمن بگیریم و در تمام منطقه پرچم اسلام را به اهتزاز در بیاوریم گفت: پیام قطع شدن دست شهید سلیمانی است که برای رهبر عباس بن علی باشید.

وی با بیان اینکه امام ما امروز تنها است و باید با انتخاب اصلاح در کنار مقتدای خود امام خامنه‌ای باشیم افزود: امام جامعه امروز به‌دنبال مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح است.
منبع: خبرگزاری تسنیم