کد خبر: 195961

خرید و فروش امتیاز طرح ملی مسکن غیرقانونی است

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: خرید و فروش امتیاز واحدهای مسکن ملی غیرقانونی است و با خاطیان برخورد قانونی می‌شود.
اتاق خبر 24

از آغاز عملیات ساخت واحدهای طرح مسکن ملی در ایلام طی روزهای آینده خبر داد و اظهار داشت: 16 هزار و 515 نفر در طرح ملی مسکن در استان ایلام ثبت نام کرده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام با بیان که بیشترین متقاضیان برای طرح ملی مسکن در این استان مربوط به شهرستان ایلام است افزود: شهرستان سیروان کمترین آمار متقاضیان برای طرح ملی مسکن را داراست.

این مسئول با اشاره به اینکه ممکن است ظرفیت در نظر گرفته شده از واجدین شرایط بیشتر باشد اضافه کرد: خرید  و فروش امتیاز واحدهای مسکن ملی غیرقانونی است و با خاطیان برخورد قانونی می‌شود.

بهادری به واگذاری زمین جهت اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: با توجه به پیگیری‌ها و اقدامات انجام شده طی روزهای آینده شاهد آغاز عملیات ساخت واحدهای طرح مسکن ملی در استان خواهیم بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در پایان با بیان اینکه پیگیری‌ برای ساخت 10هزار و 530 واحد در طرح ملی مسکن در استان انجام‌ شده است اظهار داشت: 15 هکتار زمین جهت اجرای طرح ملی مسکن در استان اختصاص یافته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم