کد خبر: 195723

پادوهایی که اینبار هم به صف شده‌اند

اتاق خبر 24

محمد ایمانی فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت: عضو کمیته رسانه دفتر رئیس جمهور و سردبیر خبرگزاری دولتی خبر آن لاین گفته "رئیسی می‌خواهد بیاید اما شاید پشیمان شود. اگر کاهش مشارکت مردم در انتخابات جدی باشد، چه بسا آقای رئیسی هم حاضر نباشد رئیس جمهوری با 10 میلیون رأی باشد".

آقای رئیسی در انتخابات چهار سال قبل که کلی دروغ و ترور شخصیت متوجهش بود، 16 میلیون رای کسب کرد. حالا که کارنامه درخشانی در قوه قضائیه برجای گذاشته، گریبان مفسدان بزرگ از جناح های مختلف را گرفته و صد ها واحد تولیدی معطل یا غارت شده را احیا کرده، چگونه ممکن است رایش 10 میلیون باشد؟!

کسی که چند سال است با عنوان قلابی "ما اصولگرا ها"، پادویی ائتلاف اشرافی "اعتدال و اصلاحات را می کند و نیروهای انقلابی را می کوبد، این بار هم به خاکی زده تا رد گم کند.

او بهتر از هر کس می داند که آقای رئیسی جزو محبوب ترین شخصیت ها در نظرسنجی های دولتی است و این محبوبیت در دو سال اخیر رو به افزایش بوده؛ همان نظرسنجی هایی که نشان می دهد مقبولیت آقای روحانی به زیر هفت درصد سقوط کرده است.

پادو های اتاق عملیات روانی دولت، چهار سال پیش گفتند اگر رئیسی بیاید، دلار پنج هزار تومان می شود. اما سوء مدیریت و فرصت سوزی روحانی، قیمت دلار را شش برابر کرد. پادوها این بار هم به صف شده اند؛ اما با دست رو شده پیش مردم.

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.