کد خبر: 194727

هدیه ویژه کمپانی نایک به رونالدو + عکس

کمپانی ورزشی نایک با ارسال یک کفش ورزشی به کریس رونالدو، به نوعی هدیه‌ای ویژه برای فوق ستاره پرتغالی در نظر گرفت.
اتاق خبر 24

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس، در جدید‌ترین تصاویری که از خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است، از کفش‌های جدید که مربوط به کمپانی نایک است، رونمایی کرده است. در واقع نایکی اسپانسر رونالدوست و این بازیکن هم به همین علت محصولات این کمپانی را معرفی می‌کند.

کریستیانو رونالدو با شلواری سفید و پیراهنی سیاه تصاویری را منتشر کرده که در آن‌ها کفش‌های جدید کمپانی نایک را پوشیده است و به نوعی از آن‌ها رونمایی کرده است. کمپانی نایکی سالیان سال است که اسپانسر کریس رونالدوست و فوق ستاره پرتغالی هم به همین علت همیشه در تبلیغات این شرکت حضور داشته و محصولاتش را رونمایی کرده است. در واقع رونالدو همواره از محصولات نایک استفاده می‌کند.

 

هدیه ویژه کمپانی نایک به رونالدو + عکس

کریستیانو رونالدو

بخش اعظمی از درآمد کریستیانو رونالدو مربوط به فعالیت‌های برندینگ اوست و در واقع این نوع از تبلیغات هم جزئی از آن است. اکنون رونالدو با پوشیدن لباس‌های سیاه و سفید و کفش اسپورت نایکی آن را در معرض نمایش عموم گذاشته است و از این محصول رونمایی کرده است.
فوق ستاره پرتغالی یوونتوس در آخرین بازی خود مقابل پورتو عملکرد خوبی نداشت و باید دید که در بازی‌های بعدی به چه شکل عمل می‌کند.