کد خبر: 193617

از درون خانه شما ممکن است پاسخ شیطنت شما را بدهند

 فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: مسیر نیروی قدس و مقاومت با شیطنت‌هایی که امریکا می‌کند تغییر نمی‌کند. از درون خانه شما ممکن است کسانی پیدا بشوند که پاسخ شیطنت شما را بدهند.
اتاق خبر 24

سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران صبح امروز در مراسم سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و همراهانش، اظهار داشت: 

امروز و در ایام شهادت حضرت صدیقه کبری می‌دانم که همه ملت ایران علاقه‌مند بودند که در دانشگاه تهران و در یادبود شهدای گرانقدر خودشان شرکت کنند. گرامی می‌داریم یاد شهیدان والامقام، سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و شهدای والامقامی که همراه با این شهیدان بودند.

این مجلس باعظمت برای گرامی داشتن یاد تمامی شهیدان مقاومت که در راس آنان شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندس است.

از تمامی کسانی که برای برگزاری مراسم گرامیداشت در سراسر کشور، تلاش می‌کنند تشکر می‌کنیم.

دوست داشتیم این جلسه در حضور ملت ایران برگزار شود، اما به دلیل شرایط خاص به صورت محدود برگزار می‌شود. 

شهید سلیمانی مرد میدان مقاومت بود، اما مقاومت را از درون خودش شروع کرد. او اهل مقاومت همه‌جانبه از درون خود بود. 

شهید سلیمانی را در بعد فرماندهی و نظامی خیلی بیان کردند، اما برجسته‌ترین ویژگی منطقش بود. آنانی که شهید سلیمانی را به عنوان الگو در برابر خود قرار می‌دهند باید در درون خود نهادینه کنند.

او ولایتمدار بود. بنده به عنوان برادر ایشان می‌دیدم به بهترین شکل حرف امام گرانقدر خودش و رهبری برایش حجت بود. شما این برجستگی‌ها در اقداماتی که این شهید داشت، می‌بینید.

راه سلیمانی یک رهبر داشت. بزرگی سردار سلیمانی به این بود که در پرتو این رهبری حرکت می‌کرد. این رهبری همچنان برقرار است و حمایت از مظلومان همچنان ادامه دارد. در فلسطین قهرمان رزمایش در منطقه‌ای در سالگرد حاج قاسم برگزار می‌شود که در گذشته یک تیر شلیک نمی‌شد. همچنین در لبنان، صهیونیست‌ها سه ماه از ترس و وحشت هستند. امروز در سوریه تقریبا به جز ان بخشی که آمریکای جنایتکار اشغال کرده، آزاد شده است.

در یمن مظلوم و مقتدر می‌بینیم که همچنان حرکت می‌کنند. 

شما دشمنان حداقل سی سال به دنبال هدف قرار دادن سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس بودید. در این دوره کثیف‌ترین آدم، با وسوسه‌های رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی، بی‌عقلی کرد. 

همه دنیا قطعا شما را محکوم خواهد کرد. کسانی که این جنایت کردند، بدانند در سرتاسر دنیا اگر مردی پیدا بشود، حاضر است شما نامردها را نابود کند.

مسیر نیروی قدس و مقاومت با شیطنت‌هایی که امریکا می‌کند تغییر نمی‌کند. از درون خانه شما ممکن است کسانی پیدا بشوند که پاسخ شیطنت شما را بدهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم