کد خبر: 193224

کوهنوردی با طعم تلخ کرونا

با وجود تشدید ویروس کرونا و همه گیری آن هنوز هم عده‌ای هستند که آن را باور ندارند و همچون روز‌های عادی به فعالیت خود ادامه می‌دهند.
اتاق خبر 24

هر روزه با وجود شیوع ویروس کرونا خبر‌های تلخی را درباره جان باختن هموطنان می‌شنویم، به طوری که در هفته گذشته بیش از ۳ هزار نفر بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست دادند، آماری که همچنان به دلیل سهل انگاری افرادی قوت می‌گیرد.

از زمانی که ویروس کرونا وارد کشور شد، تمامی فعالیت‌های ورزشی و باشگاه‌های ورزشی به صورت مکرر تعطیل شدند، اما به نظر می‌رسد در گوشه‌هایی از کلانشهر‌ها از جمله شهر‌هایی که در وضعیت قرمز هستند، عده‌ای به صورت زیر زمینی فعالیت ورزشی می‌کنند که بخشی از جامعه کوهنوردی جزء آن‌ها هستند.

حالا دو هفته‌ای است که محدودیت‌های شدید کرونایی در شهر‌های قرمز به ویژه پایتخت اعمال شده است، اما روز گذشته عکسی در فضای مجازی به چشمم خورد که نشان از صعود از دامنه‌ یکی از کوه‌های پایتخت داشت، صعودی دسته جمعی و یک عکس یادگاری به هنگام رسیدن به قله که با افتخار در فضای مجازی ثبت شده بود، به طوری که با جملات انگیزشی در زیر آن عکس، سایر افراد را نیز تشویق کرده‌اند تا به گفته خودشان در این روز‌های سرد و افسرده پاییز به دل کوه بزنند.

منبع: خبرگزاری ایلنا