کد خبر: 192594

سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی در پاییز ۹۹

امسال نیز طبق روال سال‌های گذشته، تلویزیون برای فصل پاییز پخش سریال‌های مختلفی را در نظر گرفته است.
اتاق خبر 24

 امسال نیز طبق روال سال‌های گذشته، تلویزیون برای فصل پاییز نمایش سریال‌ها و برنامه های مختلفی را در نظر گرفته است. در ادامه این گزارش به برخی از این سریال‌ها و برنامه ها اشاره می شود:

****

*همزمان با آغاز ماه ربیع الاول، هر روز ساعت ۱۸:۱۵ پخش سریال نون خ ۱ آغاز شد و در ادامه آن سریال‌های «نون خ ۲» و «زیر خاکی» پخش خواهد شد.

*با توجه به شرایط سخت کرونا و لزوم افزایش سرگرمی و نشاط مردم، شبکه یک علاوه بر باکس نمایشی طنز، فصل جدید مسابقه ایران، دوره جدید "فرمول یک" و همچنین قسمت‌های جدید "دستپخت" را روانه آنتن خواهد کرد.

* برنامه‌های سیمای خانواده و صبح بخیر ایران نیز به زودی با تغییراتی در ساختار و محتوا، وارد فصل تازه‌ای خواهند شد.

* این شب ها سریال «ایلدا» به تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی و کارگردانی راما قویدل به نویسندگی نوشین پیرحیاتی  از شبکه یک سیما پخش می‌شود. سریال خانه امن هم پس از خاتمه سریال ایلدا روی آنتن شبکه یک می رود.

شبکه یک و خانه امن

مجموعه ۵۰ قسمتی «خانه امن» روایتی جذاب و پر هیجان از یک پرونده جاسوسی- امنیتی است که لایه‌هایی از عملیات پیچیده مقابله با گروهک تروریستی داعش را روایت می‌کند.

خانه امن به نویسندگی حسین تراب نژاد است و پس از سارق روح و ترور خاموش، سومین همکاری مشترک ابوالفضل صفری در مقام تهیه‌کننده، احمد معظمی کارگردان و مرتضی اصفهانی طراح و مشاور پروژه، با موضوعات خاص و هیجان انگیز امنیتی محسوب می‌شود.

این سریال در ۵۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای محصول مرکز سیما فیلم، از لوکیشن‌های متعدد، بازیگرانی متنوع و داستانی پرفراز و نشیب برخوردار است. حمیدرضا پگاه، پرویز فلاحی پور، امین زندگانی، سیماتیرانداز، سامان صفاری، شهروز ابراهیمی، علیرضا رئیسی، قربان نجفی، حمیدرضا عطایی، کاوه آفاق، سپیده خداوردی و سوگل طهماسبی جزو بازیگران اصلی این سریال هستند که  طی ۵۰ قسمت از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.

منبع: جام نیوز