کد خبر: 192338

رفع تحریم تسلیحاتی به ثبات منطقه کمک می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ایران همواره به دنبال تقویت صلح، ثبات و امنیت در منطقه است و رفع تحریم‌های تسلیحاتی ایران هم تأثیر بسزایی در این زمینه خواهد داشت.
اتاق خبر 24

یعقوب رضازاده  با اشاره به اینکه تحریم تسلیحاتی ایران ۲۷ مهر لغو می‌شود، اظهارداشت: اقدامات ایران نسبت به کشورهای جهان به ویژه همسایگان و منطقه کاملا برادرانه است.

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره به دنبال تقویت صلح، ثبات و امنیت در منطقه است و رفع تحریم‌های تسلیحاتی ایران هم تأثیر بسزایی در این زمینه خواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: کشور ما باید از نظر دفاعی و نظامی قوی باشد چراکه هر چقدر ما از توان دفاعی بیشتری برخوردار باشیم، در مقابله با برنامه های شوم دشمنان بازدارندگی ایجاد می‌کند و موفق می‌شویم.

رضازاده افزود: در واقع توانمندی ایران در عرصه دفاعی و نظامی، اصل بازدارندگی را تقویت می‌کند و همه باید به این مسئله مهم توجه داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارداشت: غربی‌ها به دنبال ایران هراسی هستند، در حالی که سال‌ها تحریم های تسلیحاتی را به ایران تحمیل کرده‌اند، سلاح های خودشان را که سالیان سال است در انبارها مانده و فرسوده شده است، به بهای بالایی به کشورهای عربی و خلیج فارس می‌فروشند تا این کشورها امنیت خودشان را تأمین کنند.

منبع: خبرآنلاین