کد خبر: 191908

به صدا در آمدن آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی

ساعتی پس از حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه منابع خبری اعلام کردند آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی به صدا در آمد.
اتاق خبر 24

ساعتی پس از حمله در حالی که توافق عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی در کاخ سفید در شب گذشته به امضا رسید، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از به صدا در آمدن آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی خبر دادند.

به گفته رسانه‌ها نیرو‌های مقاومت تعدادی راکت به سوی این شهرک‌های پیرامون نوار غزه شلیک کرده اند.

بنا به اعلام رسانه‌های صهیونیستی گزارش‌های اولیه حاکی از اصابت یک راکت به خیابان رامبام در شهرک سدیروت است.

المیادین اعلام کرد نیرو‌های مقاومت تعداد دیگری راکت از غزه به سوی شهرک‌های صهیونیستی پیرامون غزه شلیک کردند و سامانه پدافندی گنبد آهنین در تلاش بر آمده تا با این راکت‌ها مقابله کند.

این در حالی است که خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع امنیتی فلسطینی اعلام کرد ارتش رژیم صهیونیستی بخش‌هایی از غزه را هدف حملات خود قرار داد.

ساعاتی قبل به دنبال حضور نمایندگان رژیم‌های دست‌نشانده بحرین و امارات و همچنین بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی در آمریکا و کاخ سفید مراسم امضای توافق به‌اصطلاح صلح رژیم صهیونیستی با کشور‌های امارات و بحرین، در حضور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و چند صد مهمان خارجی و آمریکایی برگزار شد.

این در حالی است که همزمان با حضور وزرای خارجه بحرین و امارات به همراه نتانیاهو در کاخ سفید برای امضای توافق عادی‌سازی روابط، خبرنگار المیادین شب گذشته از شنیده‌شدن صدای آژیر هشدار در عسقلان و اشدود در شمال نوار غزه و به دنبال آن سقوط ۲ موشک در منطقه اشدود و زخمی شدن ۲ نفر خبر داده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران