کد خبر: 191877

جشن عاطفه‌ها، شور عاطفه‌ها شد

امسال جشن عاطفه‌ها جای خود را به شورعاطفه‌ها داده و به علت شیوع کرونا دیگر پایگاهی برای جمع آوری کمک‌های شما در سطح شهر‌ها احداث نمی‌شود.
اتاق خبر 24

 کرونا که آمد دیگر بچه و بزرگ نشناخت، زندگی‌ها را مختل کرد. هر روز به این امید که حالا چند روز دیگر کرونا تمام می‌شود و به زندگی عادی برمی‌گردیم گذراندیم. روز‌های زیادی آمدند و رفتند تا اینکه ۶ ماه از عید نوروز گذشت و رسید به فصل آغاز مدرسه. کرونا حال و هوای مهر را هم تغییر داد، شهریورماه بوی ماه مدرسه را آورد و تبلت شد ابزاری برای آموزش به دانش آموزان.

اما در این بین بودند دانش آموزانی که ابزار جدید را نتوانستند به این راحتی تهیه کنند یا پولش را نداشتند و یا اینکه خانه و مدرسشان آنقدر‌ها از شهر دور بود که برای خرید تبلت نمی‌توانستند به شهر بیاید، اما جشن عاطفه‌ها که هر سال مداد و دفتر دست دانش آموزان می‌داد امسال ایده جدیدی را در پیش گرفت.

جشن عاطفه‌ها که هرسال به صورت دیگری برگزار می‌شد امسال با حال و هوای ایام محرم و شرایط کرونایی رنگ و بومی متفاوتی به خود گرفت. شور عاطفه‌ها به حرمت امام حسین (ع) جای جشن عاطفه‌ها را گرفت و قرار شد علاوه بر جمع آوری نوشت افزار برای کودکان نیازمند تبلت هم در اختیارشان قرار گیرد.

اما از آن جایی که یک دست صدا ندارد، کمیته امداد، بانی برگزاری شورعاطفه‌ها، به دستان پر مهر و محبت مردم احتیاج دارد تا بتواند برای ۷۵۰ هزار دانش آموز و دانشجوی تحت پوشش خود را امسال تکیه‌گاه ویژه تری باشد. این بار هم تکیه گاه آموزشی و هم تکیه گاه حمایتی.

منبع: باشگاه خبرنگاران