کد خبر: 191865

امارات و بحرین روی ریل لرزان

مارات و بحرین مسافرِ قطار ِعادی‌سازیِ روابط با رژیم صهیونیستی، روی ریلی لرزانِ غیرقابل اعتماد بودن استکبار جهانی و رژیم منحوس صهیونیستی، مقصد توقف و ورود به زباله‌دان تاریخ را در کنار سایر مزدوران آمریکا در منطقه انتخاب کرده‌اند.
اتاق خبر 24

پادشاهی امارات با افتادن در تله عربستان سعودی این گاو شیرده رژیم آمریکا و بانک استکبار جهانی در پذیرش توافق‌نامه با رژیم صهیونیستی، خنجری از جنس جنایت و خیانت را بر پشت جهان اسلام وارد کرد، توافق امارات و بحرین با رژیم کودک کش صهیونیستی خودزنی برای ترسیم آینده‌ای تاریک برای این رژیم‌هاست.

امارات و بحرین مسافرِ قطار ِعادی‌سازیِ روابط با رژیم صهیونیستی، روی ریلی لرزانِ غیرقابل اعتماد بودن استکبار جهانی و رژیم منحوس صهیونیستی، مقصد توقف و ورود به زباله‌دان تاریخ را در کنار سایر مزدوران آمریکا در منطقه انتخاب کرده‌اند.

این پادشاهی با گرفتن دست پلید رژیم صهیونیستی، نه تنها منطقه را ناامن کرد، بلکه با این توافق خاکستر پوچی و تباهی را انتخاب کرده است، خیانت به فلسطین و به ویژه جهان اسلام، امارات را به غلام آدم کش و حلقه به گوش این رژیم جعلی تبدیل کرده است.

بحرین و امارات به عنوان دو بمب ساعتی و ضامن آن در دست رژیم صهیونیستی، امنیت منطقه را به خطر انداخته‌اند، برگ برنده در این قمار بزرگ دو سر باخت برای این کشور‌های مرتجع عربی و جنایت‌کاران علیه امت اسلام، در دست قمارباز بزرگ و سرکردۀ تروریست‌های جهان یعنی آمریکاست.

حمد بن عیسی سلمان آل خلیفه پادشاهی بحرین، عروسک خیمه شب بازی دیگر استکبار جهانی در دست ترامپ، عکس خود را در آلبوم حکام منفور جهان اسلام در کنار عکس‌های افرادی نظیر سادات، صدام و دیگر مزدوران استکبار جهانی قرار داد.

 

یک مقام اماراتی این توافق امارات با رژیم صهیونیستی را دلگرم کننده خوانده بود، گرمای این توافق آنقدر سوزان و کشنده خواهد بود که سرنوشت امارات را به جهنم تبدیل خواهد کرد.

اتحادیه اروپا، توافق امارات و رژیم صهیونیستی را خمیرمایه ثبات منطقه دانسته است، «اتحادیه اروپایی» که در برجام به اصلاح هم به نعل و هم میخ می‌کوبید، این اتحادیه توافق اخیر میان امارات و رژیم صهیونیستی را به نفع ثبات منطقه دانسته است.

 

حماس، توافق امارات با رژیم صهیونیستی را تعرض آشکار به حقوق دینی، ملی و تاریخی فلسطین دانسته است، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس»، بی شک از جمله خار‌های بر چشم استکبار جهانی به ویژه رژیم صهیونیستی است.

تعرض آشکار به حقوق دینی، قومی، ملی و تاریخی فلسطین و ضربه‌ای خائنانه به این ملت و نیروهای مقاومت خاکستری است که از آتش روشن شده از خیانت اماراتی‌ها در جهان اسلام بلند شده است.

جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ایالات متحده آمریکا و از نفرات اردوگاه جانیان احزاب آمریکا مثل دموکرات‌ها این توافق را «گامی تاریخی» توصیف کرد و گفت تصمیم امارات برای به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی» اقدامی شجاعانه عمل کرده است.

بی شک حرف‌های جوبایدن در بیان گام تاریخی بودن این توافق برای اماراتی‌ها نتیجه‌ای عکس دارد، چون اماراتی‌ها «گامی تاریخی» در مسیر سرازیر شدن به سمت افتادن در زباله تاریخ برداشته اند.

سفیر امارات در واشنگتن، پایگاه پرورش گروه‌های تروریستی و جلاد بزرگ در سرزمین اشغالی نیز این توافق را «پیروزی دیپلماتیک» برای منطقه توصیف کرد، پیروزی که پیه آن به تن اماراتی‌ها مالیده می‌شود، منظور سفیر امارات در معرفی این کشور به عنوان «حامی قوی برای ملت فلسطین»، حتماً غائله الحاق کرانه باختری است!

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا از این توافق ننگین به عنوان «روزی عظیم برای صلح» یاد کرد، واژه صلح از زبان رژیمی غاصب تنها یک تله پر زرق و برق از جنس قدرت طلبی برای مزدوران استکبار جهانی در منطقه است.

منبع: میزان