کد خبر: 191815

هرگونه صلح با رژیم صهیونیستی موضع ملت بحرین نیست

جمعیت اسلامی وفاق ملی بحرین ضمن محکوم کردن توافق ننگین دوستی میان منامه و تل‌آویو، تاکید کرد هرگونه طرح عادی‌سازی و صلح با رژیم صهیونیستی موضع ملت این کشور نخواهد بود.
اتاق خبر 24

جمعیت اسلامی وفاق ملی بحرین بر مخالفت قاطع خود با هرگونه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

این جمعیت با انتشار بیانیه‌ای ضمن محکومیت قاطع عادی‌سازی روابط بحرین با رژیم صهیونیستی، اعلام کرد هرگونه طرح عادی‌سازی و صلح با رژیم صهیونیستی موضع ملت بحرین نخواهد بود.

در این بیانیه آمده است: هیچ کس حق ندارد از سرزمین بحرین برای منافع خاص خود و طرحهایش به زیان اصول و آرمان‌ها و اهتمام ملت بحرین ناظر بر التزام به دفاع از سرزمین و مقدسات ملت فلسطین و حقوقشان در (آزادسازی) سرزمین غصب‌شده آنان بهره‌برداری کند.

در این بیانیه آمده است: دولت بحرین بدون توجه و احترام به آراء و دیدگاه مردم بحرین، میزبان یک هیئت رسمی صهیونیست و نماینده رژیم اشغالگر بوده است در حالی که ملت بحرین مخالف این استقبال و پذیرش هیئت صهیونیست بوده و رژیم بحرین بر خلاف تمایل ملت خویش دست به چنین کاری زده است، زیرا ملت بحرین به حاشیه رانده شده و به آرا و دیدگاه آن توجهی نمی‌شود.

در حالی که چند هفته از اعلام خیانت امارات مبنی بر عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی نمی‌گذرد، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، دیروز بیست و یکم شهریور اعلام کرد بحرین و رژیم صهیونیستی به توافقی برای عادی‌سازی روابط دست پیدا کرده‌اند.

با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا و انتشار نتایج نظرسنجی‌ها، که هم‌اکنون به ضرر ترامپ و به نفع جو بایدن، رقیب دموکرات اوست، رئیس‌جمهور آمریکا  که برای کسب آرای مردمی دست به انجام هر اقدامی می‌زند؛ اقداماتی که حتی بعضی از آن‌ها در عرصه بین‌المللی با انتقاد شدید روبه‌روست.

منبع: تابناک