کد خبر: 191587

کلاس‌های آموزشی دانشگاه تهران از ۲۹ شهریور

معاون آموزشی دانشگاه تهران از آغاز کلاس‌های آموزشی این دانشگاه برای دانشجویان ورودی قبل، از ۲۹ شهریور ماه خبر داد و گفت: براساس شرایط بوجود آمده ناشی از شیوع کرونا، شیوه برگزاری کلاس‌ها به صورت الکترونیکی و آنلاین خواهد بود.
اتاق خبر 24

دکتر سیدحسین حسینی با بیان این‌که برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی که ضروری است برای امور مربوط به پایان‌نامه در دانشگاه حضور داشته باشند شرایط اقامت دانشجویان شهرستانی در خوابگاه مهیا می‌شود،اظهار کرد: کلاس‌های نودانشجویان هم از آبان ماه آغاز می شود و به فراخور شرایط و محدودیت های ناشی از شیوع کرونا امکان حضور نودانشجویان در فضای دانشگاه فراهم می‌شود.

وی با تأکید بر ضرورت حضور نودانشجویان در فضای دانشگاه گفت: این حضور برای دانشجویان کارشناسی ضروری‌تر از نو ورودهای سایر مقاطع است.

معاون آموزشی دانشگاه تهران با بیان این‌که زیرساخت‌های لازم برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی دانشجویان هم فراهم شده است، افزود: در ترم گذشته بخشی از واحدهای عملی به صورت مجازی و بخشی با حضور در آزمایشگاه سپری شد.

دکتر حسینی درباره وضعیت دانشجویان مقطع دکتری هم یادآور شد: آموزش برای این دسته از دانشجویان هم الکترونیکی و برخط است اما در عین حال برای دانشجویانی که پایان‌نامه دارند امکان رفت و آمد و حضور هم فراهم می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا