کد خبر: 191379

دعوت از مردم برای اهدای خون در تاسوعا و عاشورا +اسامی مراکز

داوطلبان اهدای خون در روزهای تاسوعا و عاشورا می‌توانند به ۱۱ مرکز اهدای خون در استان تهران مراجعه کنند.
اتاق خبر 24

داوطلبان اهدای خون در تهران برای اهدای خون در روزهای تاسوعا و عاشورا می‌توانند به ۱۱ مرکز اهدای خون در استان تهران مراجعه کنند.

سه مرکز سیار اهدای خون در کنار هشت مرکز ثابت، در روزهای تاسوعا و عاشورا میزبان انسانهایی خواهند بود که نجات جان بیماران را در عاشقانه‌های زندگی خود گنجانده‌اند.

در روز شنبه هشتم شهریور، مصادف با تاسوعای حسینی، مراکز وصال، ستاری، تهرانپارس و شهرری از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب، مراکز صدر، پیروزی، نارمک و شهریار از ساعت 17 الی 24 و مراکز سیار هیأت عزاداران حسینی شهرستان پیشوا، بیمارستان صدیقه الزهرا(س) دولت آباد شهرری و هیأت عزاداران مساجد غرب ابوذر در منطقه 17، از ساعت 17 الی 24  بامداد،آماده خدمت به مردم مهربان و ایثارگر تهرانی هستند.

در روز یک شنبه نهم شهریور، مصادف با عاشورای حسینی، مراکز وصال، ستاری، تهرانپارس و شهرری از ساعت ۷ صبح تا 24، مراکز صدر، پیروزی، نارمک و شهریار از ساعت ۷ صبح تا 16  و مراکز سیار هیأت عزاداران حسینی شهرستان پیشوا، بیمارستان صدیقه الزهرا(س) دولت آباد شهرری و هیأت عزاداران شهرک امام رضا(ع) منطقه چیتگر از ساعت ۷ صبح الی 16، چشم انتظار عاشوراییان نوعدوست در پایتخت خواهند بود.

پویش بزرگ نذر خون با هدف همراهی ارادتمندان به شعائر حسینی با فرهنگ انسانی و الهی اهدای خون از روز تاسوعا و به مدت چهل روز تا اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.