کد خبر: 190911

دادگاه جمشید شارمهد ملعون با حضور خانواده شهدا برگزار شود

  دو شهید خردسال حادثه تروریستی حسینیه شهدای شیراز با انتقاد از سکوت مجامع بین‌المللی در برابر تروریست‌ها، گفت: از قوه قضاییه می‌خواهم حقوق از دست رفته خانواده‎های شهدای ترور را بستاند و سرکرده گروهک تروریستی تندر را به سزای اعمال خود برساند.
اتاق خبر 24

 همه روزه شاهد جنایات زیادی در سراسر دنیا هستیم که توسط برخی گروه‌ها و افرادی که به هیچ روش انسانی در زندگی پایبند نیستند روی می‌دهد و برخی دولت‌ها نیز از آن حمایت می‌کنند که نقض صریح قانون و حقوق بشر شمرده می‌شود.

در این بین وجود گروهک‌های تروریستی در جای جای دنیا مشکلات عدیده‌ای را برای جامعه بشریت ایجاد کرده و با خون‌های بیگناهی که تاکنون توسط این افراد شرور و جنایتکار ریخته شده است خانواده‌های زیادی داغدار شدند و به سوگ نشستندکشورمان ایران نیز از شرارت‌های این گروهک‌های تروریستی در امان نبوده و به ویژه بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اشخاص و گروه‌های زیادی در مخالفت با این انقلاب به دسته‌های مختلف و البته تروریستی تقیسم شدند و هر کدام در منطقه‌ای از این خاک پهناور دست به جنایات وحشتناک و ددمنشانه زدند. گروهک تروریستی تندر نیز از این دست جنایتکاران است که دشمنی خود را با ملت ایران تاکنون به صراحت در رفتار پلیدانه‌اش نشان داده است.
 

اما بر اساس قانون الهی ظلم و جور تا ابد ماندنی نیست و بالاخره ظالم به سزای اعمال خود خواهد رسید هر چند زمان زیادی گذشته باشد و این وعده الهی شنبه ۱۱ مرداد سال جاری گریبان سرکرده گروهک تروریستی شارمهد را نیز گرفت و او را در بند سربازان گمنام امام زمان وزارت اطلاعات کشورمان اسیر کرد. خبری که باعث خوشحالی ملت ایران و البته خانواده‌های شهدای ترور شد.

 

منبع: میزان