کد خبر: 190782

برگزاری تجمعات همچنان ممنوع است

 رییس جمهور با بیان اینکه برگزاری تجمعات همچنان ممنوع است، گفت: ۱۰ استان که در هفته‌های قبل در شرابط بسیار سخت و در پیک بیماری بودند، امروز از پیک بیماری عبور کردند.
اتاق خبر 24

 حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی امروز در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اظهارداشت: ۱۰ استان که در هفته‌های قبل در شرابط بسیار سخت و در پیک بیماری بودند و امروز از پیک بیماری عبور کردند و مسیر کمتر دشواری پیش روی آن‌ها ست که با مراعات شان به سطح ثبات می‌رسند.

وی با بیان اینکه برگزاری تجمعات همچنان ممنوع است، افزود: چند استان دیگر نیاز به همراهی و تلاش مردم دارند تا از مسئله پیک کرونا عبور کنند.

رییس جمهور عنوان کرد: تا امروز هر استانی که یک دور وارد پیک بیماری کرونا شده و عبور کرده است، دیگر ساهد پیک دوم نبوده است و امیدواریم در آینده هم اینگونه باشد و اگر مراعات مردم  اینگونه باشد در هفته‌های شاهد خبر‌های خوبی خواهیم بود.  

روحانی یادآور شد: حتما باید با فرد متخلف در زمینه پروتکل‌های بهداشتی کرونا برخورد شود و جای تردید ندارد. برای ماه محرم هم مقرراتی که می‌گذاریم که مسئولان تکایا و مساحد باید مسئولیت بپذیرند و اگر کسی که مسئول است، موارد بهداشتی  را رعایت نکرد؛ باید پاسخگو باشد و نحوه ریهم باید تدوین شود و در ستاد ملی تصویب شود.  

منبع: خبرگزاری ایلنا