کد خبر: 190690

اجازه نمی‌دهیم کارخانه‌ای تعطیل یا کارگری بیکار شود

معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: ما در شرایط اقتصادی فعلی کنار صاحبان صنایع هستیم و اجازه نخواهيم داد کارخانه‌ای تعطیل یا کارگری بیکار شود.
اتاق خبر 24

 سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور از مجتمع صنایع غذایی میهن بازدید کرد.

وی گفت: بر این اساس بر خود تکلیف می‌دانیم که در شرایط سخت کنونی در کنار صاحبان صنایع بوده و کمک کنیم تا چرخ تولیدات آن‌ها از حرکت باز نایستد و با سرعت بیشتری به چرخش درآید.

این مقام قضایی ادامه داد: متأسفانه در شرایط فعلی مشکلات متعددی همچون مالیات، تأمین اجتماعی، بانک‌ها و ... گریبانگیر تولیدکنندگان است، در این راستا ما سعی داریم از طریق گفت‌وگو و حل و فصل این قبیل موانع را برطرف و در صورت لزوم متمسک به اقدامات قضایی شويم. در هر حال اجازه نخواهيم داد کارخانه‌ای تعطیل یا کارگری بیکار شود.

عمرانی تصریح کرد: هدف ما این است که با استفاده از قوانین و مقررات و ظرفيت‌هاى قوه قضاييه تولید را حمايت کنیم تا رونق بگیرد. لازم است مراجع دولتى هم با توليدكننده واقعى مدارا کرده و اجازه دهند ابتدا تولید و اشتغال به بهره بردارى برسد، بعد به دنبال اخذ مالیات، بیمه و حقوق دولتى و ... باشند.

معاون دادستان کل کشور گفت: ما در این شرایط حساس اقتصادی کنار صاحبان صنایع و توليدكنندگان هستیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در سالی که مزین به جهش تولید است، چرخ تولید به خوبی و با سرعت در گردش باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم