کد خبر: 190575

ربیعی: قیمت واقعی ارز کمتر از رقم موجود در بازار است

 سخنگوی دولت گفت: سفر نخست وزیر عراق به کشورمان درحالی انجام می‌شود که سیاست همسایگی به عنوان راهبرد اساسی در سیاست خارجه ما وارد عرصه جدیدی شده و روابط با همسایگان از اولویت‌های اصلی دولت است.
اتاق خبر 24

علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران ضمن تسلیت شهادت امام جواد(ع)، گفت: امامان ما هرکدام با خصوصیات خود چراغ راه انسان‌ها در طول تاریخ بوده‌اند و ما امام جواد(ع) را با خصوصیات حُسن اخلاق، پاسخگویی و رفتار عالمانه و گشاده‌رویی با دوست و دشمن می‌شناسیم. امروز عمل به توصیه‌های این امام بزگوار راهگشای جامعه ایران امروز ماست.

وی افزود: امروز سفر نخست وزیر عراق به کشورمان را داریم و میزبان آقای الکاظمی هستیم و امیدیواریم گفتگوهای سازنده‌ای با هدف تعمیق همکاری‌های دو ملت بزرگ داشته باشیم و افق‌های آینده را ترسیم کرده و همکاری‌های های گذشته را تعمیق بخشیم. این سفر درحالی انجام می‌شود که سیاست همسایگی به عنوان راهبرد اساسی در سیاست خارجه ما وارد عرصه جدیدی شده و  روابط با همسایگان از اولویت‌های اصلی دولت است.

سخنگوی دولت همچنین بیان کرد: در این مدت تلاش کردیم ارزهایی که در خارج داشتیم به کشور بازگردد و حداقل در دو کشور چشم‌انداز خوبی ایجاد شد تا ارز را به داخل بیاوریم. قطعا درآمد ارزی ما با توجه به فروش نفت بهتر از امروز خواهد شد و قیمت واقعی ارز کمتر از رقمی است که در بازار می‌چرخد.

منبع: خبرگزاری تسنیم