کد خبر: 190536

از سرگیری محاکمه نتانیاهو در بحبوحه اعتراضات علیه وی

دومین جلسه دادگاه محاکمه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جریان پرونده فساد دولتی و اتهام ارتشاءدر حالی امروز بر گزار می‌شود که اعتراضات علیه وی به دلیل نحوه مدیریت او در دوره کرونا همچنان ادامه دارد.
اتاق خبر 24

دومین جلسه دادگاه محاکمه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جریان پرونده فساد دولتی و اتهام ارتشاء امروز (یکشنبه) برگزار خواهد شد.

به نوشته خبرگزاری آسوشیتدپرس، این جلسه محاکمه در حالی امروز برگزار می‌شود که اعتراضات و عصبانیت مردم رژیم‌صهیونیستی علیه نخست‌وزیرشان به دلیل نحوه مدیریت وی در دوره کرونا رو به افزایش است.  

دومین جلسه محاکمه نتانیاهو امروز با قرائت دادخواست دادستانی رژیم صهیونیستی و پلیس علیه او در جریان پرونده موسوم به «پرونده ۱۰۰۰»، برگزار می‌شود.

بر این اساس، جلسه امروز از این نظر مهم و تعیین‌کننده است زیرا در آن برنامه زمانی ادای شهادت شاهدان علیه نتانیاهو مشخص خواهد شد.

چند هزار نفر از ساکنان قدس اشغالی شامگاه شنبه اطراف اقامتگاه نتانیاهو تجمع کردند و با راهپیمایی خواستار استعفای وی شدند.

این چهارمین هفته پیاپی است که معترضان به سیاست‌های خودکامه و پرونده‌های فساد بنیامین نتانیاهو مقابل اقامتگاه وی در قدس اشغالی به تظاهرات می‌پردازند.

تصاویر و ویدئوهای منتشر شده از این اعتراضات نشان می‌دهد که پلیس صهیونیستی نیز با روش‌های خشن و استفاده از توپ‌های آب‌پاش سعی در متفرق کردن معترضان داشت. 

منبع: فارس