کد خبر: 189693

بارش باران در برخی مناطق/ هوای تهران گرم می‌شود

 سازمان هواشناسی از بارش باران طی امروز در برخی مناطق خبر داد. دمای هوای تهران نیز از امروز تا آخر هفته به تدریج افزایش یافته و پنجشنبه به ۳۸ درجه خواهد رسید.
اتاق خبر 24

بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در ساعات بعدازظهر تا اوایل شب در برخی مناطق آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، ارتفاعات البرز مرکزی و غربی رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

همچنین امروز بعدازظهر با توجه به افزایش سرعت وزش باد، احتمال وقوع پدیده گردوخاک در برخی مناطق جنوب غرب کشور پیش بینی شده است.

از شنبه تا دوشنبه هفته‌ آینده در بیشتر مناطق کشور جو پایداری حاکم خواهد بود. دوشنبه بعدازظهر در برخی مناطق شمال غرب باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

به گزارش تسنیم، آسمان امروز تهران کمی ابری گاهی وزش باد در جهت جنوب-جنوب شرقی با سرعت 13 تا 20 کیلومتر بر ساعت، فردا شنبه صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد در جهت جنوب غربی با سرعت 15 تا 26 کیلومتر بر ساعت و روز یکشنبه صاف با وزش باد جنوب-جنوب غربی و سرعت 11 تا 20 کیلومتر بر ساعت پیش بینی شده است.

حداکثر دمای هوا در پایتخت امروز 36 درجه، فردا شنبه 36 درجه و روز یکشنبه 37 درجه بالای صفر پیش بینی شده است. در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه نیز حداکثر دمای تهران 37 درجه است و روز پنجشنبه هفته آینده به 38 درجه خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم