کد خبر: 189100

آخرین وضعیت آب و هوایی کشور در دو روز آینده

یک کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی کشور در دو روز آینده پرداخت.
اتاق خبر 24

فریبا گودرزی  به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی کشور در دو روز آینده پرداخت و گفت: بارندگی در تهران تا ظهر امروز ادامه خواهد داشت و روزهای آتی هوای تهران صاف خواهد بود.

وی ادامه داد: امروز استان‌های ساحلی خزر، دامنه‌های جنوبی البرز، دامنه‌های زاگرس و بخش‌هایی از مرکز و شرق و نیمه شمالی کشور واقع در استان‌های مازندران، قزوین، زنجان، تهران، البرز، شمال‌غرب سمنان و شمال استان مرکزی از جمله مناطقی هستند که امروز بارش باران در آن‌ها شدید خواهد بود.

این کارشناس سازمان  تصریح کرد: همچنین در بعدازظهر پنج‌شنبه در برخی نقاط استان‌های کرمان، فارس، خراسان‌جنوبی، شمال هرمزگان، سیستان و بلوچستان و استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی و زاگرس مرکزی در برخی ساعت ها رگبار باران، رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

گودرزی با اشاره به افزایش تدریجی گرمای هوا خاطرنشان کرد: از روز پنج‌شنبه دما در نیمه شمالی کشور به ویژه سواحل خزر افزایش می‌یابد و شاهد گرمای تدریجی هوا خواهیم بود.

به گفته این کارشناس سازمان هوای ابری تهران همراه رگبار و رعد و برق و وزش باد تا ظهر امروز ادامه خواهد داشت و امشب آسمان تهران نیمه‌ابری است.

منبع: خبرگزاری ایرنا