کد خبر: 188990
یادداشت های اتاق خبر 24:

نقش منافقین در آشوب های عراق

عراق در دوران رژیم صدام میزبان مزدورانی به نام سازمان منافقین بود.  
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

منافقین مزدور صدام شدند و در جنگ با ایران کنار ارتش این کشور قرار گرفتند.

جنایاتی که منافقین در دوران جنگ علیه مردم کشورمان انجام دادند در عملیات فروغ جاویدان نمود بیشتری داشت و مردم با چشمان خود دیدند که آنها چگونه دست به جنایت زدند.

اکنون گرچه گفته میشود پس از سرنگونی صدام نیروهای منافقین مستقر در پادگان اشرف در عراق به آلبانی و فرانسه گریخته اند، اما از فعالیت های تروریستی آنها نمی توان غافل شد.
منافقین هنگامی که در عراق حضور پررنگ داشتند، علیه مردم این کشور نیز اقدام کردند و در سرکوب انتفاضه مردم مسلمان این کشور در شهرهای کربلا و نجف در کنار ارتش بی رحم صدام به سرکوب و کشتار شیعیان پرداختند.

اکنون نیز نباید تصور کرد که عراق خالی از وجود نیروهای گروه تروریستی منافقین شده است. بخشی از نیروهای منافقین در عراق حضور دارند و در کنار نیروهای بعثی بجا مانده از دوران صدام مشغول فتنه انگیزی و آشوب در این کشور هستند.
منافقین حتی با گروه تروریستی تکفیری وهابی داعش همکاری دارند و در درگیری های اخیر عراق نقش داشته اند.

سازمان تروریستی منافقین حتی با دعوت از جوانان و مردم عراق به ایجاد آشوب و فتنه در شهرهای این کشور، برای ترور مسئولین عراقی نیز برنامه ریزی دارد.

در پی اعتراض برخی از مردم عراق به وضعیت سیاسی و اقتصادی این کشور و حضور در خیابان‌ها، سخنگوی فرقه تروریستی منافقین با صدور اطلاعیه‌ای، مردم این کشور را تشویق به اعمال خشونت و انجام رفتارهای تروریستی کرد.

سخنگوی این گروه تروریستی از مردم و جوانان عراقی خواسته است تا نیروهای مقاومت عراق را ترور کنند.

صدور چنین اطلاعیه و درخواستی از سوی سخنگوی منافقین نشان می دهد که آنها خود نیز در عراق حضور دارند و علاوه بر تحریک بخشی از مردم و جوانان این کشور، برنامه مستقیم برای اقدامات تروریستی در دستور کار خود پیش بینی کرده اند که با هماهنگی نیروهای آمریکایی مستقر در عراق در حال برنامه ریزی است.
نیروهای منافقین بر اساس گزارش های دریافتی در زمانی که مردم فرانسه نسبت به سیاست های اقتصادی دولت مکرون دست به تظاهرات زدند، از منافقین برای سرکوب مردم فرانسه در کنار پلیس این کشور و در لباس پلیس استفاده شد.
جان گرفتن دوباره تروریست های تکفیری وهابی داعش در عراق، با همراهی منافقین شکل گرفته است. منافقین به خاطر حضور طولانی در این کشور، با عراق آشنایی کامل دارند و می توانند گروهک تروریستی داعش را برای عملیات راهنمایی کنند و دسته های ترور راه اندازی کنند و به فریب مردم و جوانان عراقی بپردازند.

دولت و مردم عراق نباید نفوذ منافقین را در کشور خود نادیده بگیرند و از آن غفلت کنند.
دولت عراق در حال شکل گیری است، عراق از بی دولتی رنج می برد، دولتی قوی که بتواند مشکلات را حل کند، آمریکا نیز همچنان عراق را از نظر ثبات سیاسی، بی ثبات می خواهد، برای همین است که تمایلی به استقرار دولت در این کشور ندارد و برای این منظور خود، نیروهای داعش را از سوریه و دیگر نقاط وار عراق کرده و درگیری ها را آغاز کرده است.

آمریکا در طول سال ها، برای منافقین نیز هزینه کرده است و در شرایط کنونی عراق نیز، باید آنها به وظیفه خود عمل کنند.
حمایت های سعودی از منافقین را نیز نباید نادیده گرفت، رژیم سعودی دلارهای زیادی را خرج منافقین کرده است تا علیه ایران اقدامات تروریستی انجام دهند.

سعودی های از منافقین در جایگاه ابزار فشار به ایران و عراق بهره می برند و در شرایط کنونی نیز برای آنها زمان مناسبی است که برخی عملیات تروریستی در عراق و ایران داشته باشند.