کد خبر: 188967

آخرین قرار عاشقی لیالی قدر در میان مردم تهران

سومین شب از لیالی قدر با برگزاری پرشور مراسم احیا به پایان رسید.
اتاق خبر 24

مثل هر سال، پناهگاه و جان پناه همان کتاب ماندگار بود. واسطه‌های آسمان و زمین جملگی کنار رفتند. حد فاصله زمین تا آسمان فقط و فقط همین کتاب آسمانی است. چه می‌خواستی از درکات جهنم نجات پیدا کنی چه می‌خواستی درجات بهشتی را یکی یکی طی کنی، باید زیر سایه کلام حق خود را زیر بارش رحمت قرار می‌دادی. نجات، فرار از خود، بالا کشیده شدن و سیر و سلوک، امشب با یک عمل مشترک انجام شد.

امشب فعالیت‌های عبادی کنار هم معجونی از فعالیت‌های عبادی کل سال بودند و درنگی لحظه ای، تمامی سال را در ثانیه‌ای خلاصه می‌کردند. خوشا به حال کسانی که غرق رحمت شدند و با اشک هایشان جوهر قلمی که تقدیرشان را نگارش می‌کند، پر رنگ‌تر و خوش نقش‌تر کردند. تقدیری که با دستان مبارک حضرت، ولی عصر (عج) تایید می‌شود.

مراسم احیا شب بیست و سوم در گلزار شهدای بهشت زهرا(س)

سومین شب از لیالی قدر در حالی به پایان رسید که ستاره‌های آسمان روی زمین بسیط شدند. دست‌ها روی آسمان روشن شب قدر قرار گرفتند و خداوند متعال خود را از همیشه نزدیک‌تر کرده بود. امشب آسمان از زمین بیش از شب‌های دیگر بزرگ‌تر شد. با این حال بزرگی آسمان به بزرگی دل بندگان بازگشته به سوی خدا نبود.

 مردم شب زنده دار در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به راز و نیاز با خدای خویش پرداختند.

آنان با راز و نیاز به درگاه خداوند کریم، بخشیده شدن گناهان و برآورده شدن حاجات خود را طلب کردند و از پروردگار متعال خواستند سرنوشتی نیکو برای آنان رقم بزند.

منبع: خبرآنلاین