کد خبر: 188639

آغاز مرحله دوم توزیع بسته‌های معیشتی توسط آستان قدس

 گروه استان‌ها ـ مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان رضوی با اشاره به اجرای طرح‌های حمایتی آستان قدس رضوی گفت: مرحله دوم توزیع بسته‌های معیشتی آغاز شده است.
اتاق خبر 24

امین بهنام در رابطه با روند اجرای مرحله دوم طرح توزیع بسته‌های معیشتی آستان قدس رضوی اظهار داشت: آستان قدس رضوی از آغاز شیوع ویروس کرونا، اجرای طرح‌‎های حمایتی خود را از 29 اسفندماه سال گذشته برای کمک به خانواده‌های نیازمند حاشیه شهر مشهد آغاز و در مرحله نخست، 50 هزار سبد کالای مورد نیاز این اقشار را تهیه و توزیع کرد.   

وی افزود: مرحله دوم اجرای طرح حمایت از خانواده‌های کم برخوردار ویژه ماه مبارک رمضان از ساعت 16 روز گذشته در سالن‌های تربیت بدنی آستان قدس رضوی با بسته‌بندی هزار بسته اقلام توسط خادمیاران رضوی آغاز شده است و از صبح امروز توزیع این بسته‌ها در مناطق حاشیه شهر شروع و تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

به گفته بهنام، این بسته‌ها به ارزش 250 هزار تومان و حاوی اقلامی چون یک کیسه برنج ایرانی درجه یک، ماکارونی، روغن، جو، نخود، لوبیا، سویا، رب گوجه فرنگی و نیز یک بسته ماسک بهداشتی و یک بسته صابون و نیز محصولات فرهنگی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم