کد خبر: 187043

رئیس پلیس راه: اجازه انجام هیچ سفر جدیدی را نمی‌دهیم

رئیس پلیس راه راهور ناجا خطاب به هموطنانی که در خانه‌های خود بوده و قصد انجام سفر دارند گفت: اجازه انجام هیچ سفر جدیدی را نخواهیم داد و خودروها نمی توانند از استانهای خودشان خارج شوند.
اتاق خبر 24

سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: همه هموطنان در جریان محدودیت های اعمال شده قرار گرفته اند ما در تمام خروجی های استانها محدودیت‌هایی برای تردد قائل شده ایم.

وی افزود: اولا هموطنانی که در خانه هستند یادشان باشد که سفری نخواهیم داشت و برنامه ریزی سفر هم نکنند و اصلا اجازه خروج به هیچ خودرویی از استانهای خودشان داده نمی شود.

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: کسانی هستند که این روزها به سفر رفته اند و در حال بازگشت به شهرها هستند. برخی در حال آمدن به تهران هستند. اینها اگر ساکن تهران باشند اجازه ورود به تهران را می‌دهیم.

سردار حسینی ادامه داد: هستند خودروهایی که ساکن تهران نبوده اما باید برای رسیدن به مقصد خود از استان تهران عبور کنند. این افراد اجازه ورود به شهر تهران را پیدا نخواهند کرد بلکه باید از مسیرهای کمربندی و بدون توقف در شهرهای میان مسیر فقط به سمت مقصد خود حرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: یک عده ای به مسافرت رفته اند که باید هر چه سریعتر به شهرهای خود بازگردند.

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: شرایط استان تهران و البرز کمی خاص است زیرا برخی در کرج و اطراف آن ساکنند اما در تهران محل کارشان است که بین این دو استان فعلا این محدودیت تردد اعمال نخواهد شد.

سردار حسینی افزود: البته ناوگان عمومی بار و ترانزیت کالا از آنجا که باید کالاهای اسایس مردم را به نقاط مختلف کشور برسانند از این قاعده مستثنی است.

وی ادامه داد: ناوگان حمل و نقل عمومی باید توسط مراجع تصمیم گیر استانی در هر استان به حداقل خود برسد و از تردد های غیر ضرور خودداری شود.ر

 

منبع: جام جم آنلاین