کد خبر: 186412

تروریسم رسانه‌ای ضدانقلاب با جلیقه خبرنگاری

در روزهایی که کشور ما درگیر بحران کرونا است، برخی شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان با ترفندهای رسانه‌ای سعی در افزایش فشار به مردم ایران هستند.
اتاق خبر 24

 ویروس کرونا یا COVID-19 پرتکرارترین واژه روزهای اخیر نه تنها ایران بلکه جهان است؛ ویروسی که شیوعش هم در جهان و هم در فضای رسانه‌های دنیا کم‌نظیر بوده است. هم کشورهای مختلف جهان را درگیر کرده و هم تیتر یک رسانه‌‌های دنیا شده؛ ویروسی که مدارس را تا پایان سال تعطیل کرده،  شهر را خلوت، اداره‌ها را کم‌کار، رقابت‌های ورزشی و جشنواره‌های هنری را کنسل و حتی کاسبی شب عید را مختل کرده است!

 واقعیت این است که کرونا خطرناک و البته مرگبار است؛ این را می‌توان از پوست‌های خشک شده دست‌هایمان هم فهمید! خطرناک است اما نه به اندازه ابولا، سارس، مرس، تب کریمه کنگو و حتی همین آنفلوآنزای خودمان! مرگبار است اما نه به اندازه جو رسانه‌ای که علیه کشورمان راه انداخته‌اند.

مرور و البته بررسی دقیق خط خبری رسانه‌هایی که با پول‌های سعودی و لندنی، آرامش و سلامت مردم ایران را نشانه گرفته‌اند، نشان خواهد داد که آن‌ها تکه‌های دیگر پازل آمریکایی‌ها در انتقام‌گیری و عقده‌گشایی علیه مردم ایران هستند آن هم در شرایط ظالمانه تحریم!

* بی‌اعتنایی مسئولان نسبت به کرونا

با شیوع و گسترش ویروس کرونا در چین، رسانه‌های ضدانقلاب و شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان دور جدیدی از تحرکات خودشان را آغاز کردند. اولین خط این جریان، بی‌اعتنا جلوه دادن مسئولان نسبت به این پدیده بود.

حتی این رسانه‌ها مدعی شدند که مسئولان ایرانی به دلیل در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، صحبتی از شیوع کرونا در ایران نمی‌کنند؛ این ادعاها درحالی مطرح شد که مسئولان وزارت بهداشت ایران در روز ۳۰ بهمن ماه ( یعنی ۲ روز پیش از انتخابات مجلس) از مثبت شدن تست کرونای دو نفر در قم خبر دادند.

 

منبع: خبرآنلاین