کد خبر: 186138

امکان تردد از آزادراه تهران- شمال

مقام مسئول مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر امکان تردد در منطقه یک آزادراه تهران- شمال برای مسافران فراهم است.
اتاق خبر 24

 

ایمان محرابی‌نیا تشریح آخرین وضعیت جاده‌های کشور اظهار داشت: در حال حاضر در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه قزوین- رشت و منطقه یک آزادراه تهران- شمال و محور کندوان تردد در مسیر رفت و برگشت روان است.

وی با اشاره به اینکه بارش خاصی در محورهای منتهی به شمال کشور گزارش نشده است، تاکید کرد: راننده‌ها حتما به هشدارهای مربوط به ریزش بهمن توجه کنند.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: ترافیک در حال حاضر در آزادراه قزوین- کرج- تهران سنگین است.

محرابی‌نیا در پاسخ به این سؤال که منطقه یک آزادراه تهران- شمال برای تردد باز است، گفت: طبق استعلامی که از پلیس راه داشتیم در حال حاضر امکان تردد در منطقه یک آزادراه تهران- شمال وجود دارد.

رصد اطلاعات تردد جاده‌ها از طریق 2248 دستگاه ترددشمار

وی با بیان اینکه تردد در جاده‌ها از طریق 2248 دستگاه ترددشمار رصد می‌شود، گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل 8.1 درصد کاهش دارد. بر همین مدت سهم خودروهای سنیگن در ترافیک راه‌ها16.8 درصد بیشترین ترافیک بین ساعات 17 تا 18 و کمترین ترافیک بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

آزاد راه کرج- قزوین پرتردد ترین جاده کشور 

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزاد راه- کرج- قزوین، آزادراه کرج- تهران و آزادراه قزوین- کرج ثبت شد.

انسداد 12 محور به دلیل نبود ایمنی و سیلاب 

محرابی‌نیا اظهار داشت:‌در حال حاضر جاده رامیان- شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور شمشک- دیزین، جاده شهداد- نهبندان در استان کرمان، محور سی‌سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده بازک- بلده در مازندران، محور گنجنامه-تویسرکان در استان همدان و جاده پونل - خلخال در استان‌های گیلان و اردبیل به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی اضافه کرد: همچنین محور سروآباد- پاوه در استان کردستان،‌جاده خرم‌آباد- پلدختر، محور خرم‌آباد- الشتر، محور کنارگذر شمالی اراک و جاده سرابله- هلیلان در استان ایلام به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

منبع: خبرگزاری ایرنا