کد خبر: 185477

هفتمین روز جشنواره فیلم فجر

سینمای هنرمندان پررونق‌ترین شب خودش را پشت سر گذاشت؛ در سانس اول به خاطر دیدن کار جدید شهاب حسینی آدرنالین خون‌شان بالا رفت، فیلم با زیرنویس نیکی کریمی را دیدند و با اتفاقات پشت سر هم و هیجانی، ژانر امنیت و جاسوسی "روز صفر" به وجد آمدند.
اتاق خبر 24

 چارسوی هنرمندان در روز هفتم جشنواره فیلم فجر به "آن شب" کوروش آهاری رسید. فیلمی از کمپانی ماموت پیکچرز که با همکاری کمپانی سون اسکای اینترتیمنت ساخته شد. یکی از نکات جالب درباره این فیلم سینمایی حضور عوامل هالیوودی در ساخت آن است که می‌توان به الکس بروتو به همراه جفری الارد (سرمایه‌گذار فیلم "کشتار با اره برقی در تگزاس") و شریل استارو لاکیس (فیلم "نگهبان شب") اشاره کرد که از عوامل تولید این فیلم‌اند.
یکی دیگر از نکات مهم درباره "آن شب" این است که این فیلم اولین اثر سینمایی شهاب حسینی در آمریکا به حساب می‌آید و با توجه به این موضوع می‌توان "آن شب" را فیلمی کنجکاوبرانگیز دانست. امسال در جشنواره فیلم فجر دو فیلم ترسناک حضور دارد که از این حیث سی و هشتمین دوره را می‌توان دوره‌ای متفاوت دانست. یکی از این آثار "آن شب" کوروش آهاری است که به تعبیر "حسام منظور" بازیگر سینما و تلویزیون با توجه به کمبود فیلم‌های ترسناک در سینمای ایران می‌توان از این فیلم سینمایی به عنوان اثری جذاب در جشنواره فیلم فجر یاد کرد.

منبع: خبرگزاری ایلنا