کد خبر: 185151
تور ارزان قیمت:

چه طور بلیط هواپیما را ارزان پیدا کنم؟

 اگر از طرفداران پر و پا قرص سفرهای هوایی باشید، حتما به طور مداوم به دنبال بلیط ارزان پرواز هواپیما می‌گردید تا مجبور نباشید هزینه گزافی را بابت سفرهای هوایی پرداخت کنید.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

اگر از طرفداران پر و پا قرص سفرهای هوایی باشید، حتما به طور مداوم به دنبال بلیط ارزان پرواز هواپیما می‌گردید تا مجبور نباشید هزینه گزافی را بابت سفرهای هوایی پرداخت کنید. شما کاملا حق دارید! چون این روزها پیدا کردن بلیط هواپیما با قیمت مقرون به صرفه تبدیل کار بسیار راحتی شده و با وجود این مسئله اصلا منطقی نیست که بلیط گران قیمت بخرید. در این مقاله قصد داریم به معرفی راه‌هایی بپردازیم که با استفاده از آنها می‌توانید با قیمتی مناسب بلیط هواپیما پیدا کنید و در هزینه سفرهایی هوایی خود صرفه‌جویی کنید. برای آشنایی با این روش‌ها، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما را در اولویت قرار دهید!

خوشبختانه این روزها پیشرفت تکنولوژی و سرویس‌هایی اینترنتی به گونه‌ای است که خیلی از کارها با کامپیوتر و موبایل به راحتی انجام می‌شوند. خرید بلیط هواپیما هم جزئی از این کارها است و خبر خوب این است که خرید اینترنتی بلیط باعث می‌شود بتوانید به راحتی بلیط ارزان پرواز هواپیما پیدا کنید. امکان پیدا کردن  بلیط هواپیما ارزان قیمت در علی بابا به راحتی فراهم است. کافی است سری به وبسایت یا اپلیکیشن علی بابا بزنید و به قسمت خرید بلیط هوپیما بروید و به جستجوی بلیط‌های چارتر بپردازید. همانطور که احتمالا می‌دانید، بلیط چارتر هیچ فرقی با بلیط سیستمی ندارد و درواقع شما با خرید این نوع بلیط، هیچ چیزی را به نسبت افرادی که بلیط سیستمی می‌خرند از دست نمی‌دهید. این نکته را هم در نظر بگیرید که سیستم‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما پس از یک بار خرید، به طور مداوم پیشنهادهای ویژه خود برای مقصدی که شما به آن سفر کرده‌اید را برای شما ارسال می‌کنند و شما از این طریق هم می‌توانید بلیطی با قیمت مقرون به صرفه تهیه کنید.

برای خرید بلیط لحظه آخری خوب تحقیق کنید!

اجازه ندهید قیمت بلیط‌های لحظه آخری و چارتری شما را فریب بدهند! اگر بلیط پرواز خود را از آژانس‌های نامعتبر بخرید، این امکان وجود دارد که با دردسرهای بی‌شماری مواجه شوید. به طور کلی پیدا کردن بلیط پرواز با قیمت مناسب آنقدر مسئله شگفت‌انگیزی نیست که باعث شود شما بلیط خود را از جاهای بی نام و نشان بخرید! با دقت و حوصله پیشنهادهای آژانس‌های مختلف را بررسی کنید و قبل از انجام هر خریدی، خوب درمورد آژانس مورد نظر تحقیق کنید و در صورت امکان، نظر افرادی که تجربه خرید از آنجا دارند را جویا شوید. به طور کلی این مسئله را هم فراموش نکنید که پیدا کردن بلیط ارزان پرواز هواپیما کار غیرممکنی نیست و گول وعده‌هایی مثل «پیشنهاد تکرارنشدنی» و «بهترین قیمت ممکن» را نخورید!

 

بلیط خود را زودتر از موعد تهیه کنید

اگر از چند ماه قبل برای سفری برنامه‌ریزی می‌کنید و مطمئن هستید برنامه سفرتان تغییر نخواهد کرد، بلیط پرواز را بخرید. چون با نزدیک شدن به موعد پرواز و بالا رفتن درخواست‌ها برای خرید بلیط یک پرواز خاص، احتمال زیادی وجود دارد که قیمت بلیط هم افزایش پیدا کند. در این صورت، افراد مجبور خواهند بود بلیط خود را به قیمت غیرواقعی بخرند و متحمل ضرر زیادی شوند.

به اطلاعات پرواز فرودگاه مهر آباد سر بزنید!

اگر بنا به هر دلیلی به طور ناگهانی مجبور به سفر هوایی شدید و به دنبال بلیط ارزان قیمت هواپیما بودید، سر زدن به اطلاعات پرواز فرودگاه مهر آباد را فراموش نکنید. در آنجا شما می‌توانید از خود فرودگاه به تهیه بلیط لحظه آخری بپردازید و احتمالا به نسبت حالت معمول، قیمت کمتری برای بلیط هواپیما پرداخت کنید. البته برای باخبر شدن از موجودی بلیط‌های پرواز مورد نظر خود، می‌توانید با اطلاعات پرواز به شماره 199 هم تماس بگیرید و در صورت امکان، قبل از رسیدن به فرودگاه بلیط خود را رزرو کنید.

از تخفیف‌های آژانس‌های مسافرتی غافل نشوید!

با عضویت در سرویس‌هایی مثل باشگاه مشتریان آژانس‌های مسافرتی می‌توانید از پیشنهادهای ویژه و تخفیف‌های فصلی آنها باخبر شوید و در صورتی که برنامه سفرتان با تاریخ تخفیف‌ها همسو بود، از پیشنهادهای ویژه استفاده کنید و موفق شوید بلیط ارزان پرواز هواپیما بخرید. در صورتی که قصد انجام چنین نوع خریدی دارید، فراموش نکنید که سرعت عمل حرف اول را می‌زند. افراد خیلی زیاد دیگری مانند شما هم چشم به راه این گونه تخفیف‌ها هستند و ممکن است سریعتر اقدام کردن آنها موجب شود شما بلیط خوش‌قیمت مورد نظر خود را از دست بدهید! بنابراین بهتر است زمانی به سراغ این گونه تخفیف‌ها بروید که برنامه سفرتان کاملا مشخص است و فقط مرحله خرید بلیط باقی مانده است.

حرف آخر

فراموش نکنید که سفر با هوایپما لزوما به این معنا نیست که شما باید پول زیادی را صرف خرید بلیط کنید. با استفاده از راه‌هایی که معرفی شد، می‌توانید با قیمتی مناسب بلیط پرواز را تهیه کرده و تا حد خوبی در هزینه‌های سفر خود صرفه‌جویی کنید.

نظر شما چیست؟ آیا تا به حال مراجعه به اطلاعات پرواز فرودگاه مهر آباد در خرید بلیط هواپیما با قیمتی مناسب به شما کمک کرده است؟ فراموش نکنید که تجربیات خود در این زمینه را با ما در میان بگذارید.