کد خبر: 185036
تور ارزان قیمت:

دیدنی ترین مکان های گردشگری در سفر به ایتالیا با تور

ایتالیا ، کشوری اروپایی با خط ساحلی مدیترانه طولانی ، نشان قدرتمندی بر فرهنگ غربی به جای گذاشته است. پایتخت آن ، رم ، محل زندگی واتیکان و همچنین مملو از هنرهای دیدنی و ویرانه های باستانی است. تور ایتالیا شما را با جذاب ترین مناطق توریستی این کشور آشنا می کند.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

شهر ورونا

زیبایی های تحسین برانگیز ورونا را با یک تور لحظه آخری  یک اتوبوس دو طبقه در فضای باز قرار دارد، کشف کنید. در هنگام گذر از جاذبه های اصلی شهر از تماشای پانوراما لذت ببرید.. در بلیط شما دو مسیر اتوبوس مختلف وجود دارد و 16 ایستگاه بین آنها وجود دارد تا بهترین های ورونا را ببینید. از سطح بالای اتوبوس دو طبقه ، فضای دیدنی و جذاب از جاذبه های اصلی شهر ، از جمله ورونا آرنای خیره کننده که بر Piazza Bra و Basilica San Zeno حاکم است را می بینید. هر مسیر هشت توقف دارد و دو مسیر به هم متصل می شوند - هر دو در Piazza Bra متوقف می شوند.

 

هرکولانوم

هرکولانیم یک شهر رومی باستان بود که تقریباً نزدیک به ناپل امروزی واقع شده بود و در قرن 6-7 قبل از میلاد تأسیس شد. امروز ، این مکان باستان شناسی بین پومپی و ناپل است و از طریق حمل و نقل عمومی در قطار Circumvesuviana به راحتی می توان به آنجا سفر کرد.

آنچه در مورد هرکولانوم جالب توجه است این است که ویرانه ها چنین بینش ارزشمندی از زندگی رومی ها در سال 79AD ارائه می دهند. علاوه بر این ، حفظ مکان باورنکردنی است. گدازه و خاکستر همه چیز را از چوب گرفته تا فاضلاب حفظ کرده و به باستان شناسان این امکان را می دهد که جزئیات زندگی در هرکولانیم و امپراتوری روم را با دقت بیشتر از هر دوره باستانی دیگر در تاریخ بازگو کنند.

 

هرکولانوم یک مکان باستان شناسی است که همه چیز را درباره زندگی رومیان باستان را ارائه می دهد. در اینجا باز هم تخته های چوبی ، قفسه های شراب و تخت خواب های نگهدارنده را مشاهده خواهید کرد. بیشتر مبلمان - از یک تختخواب کودک گرفته تا حرم های خانگی - هم اکنون در انبارها نگهداری می شوند.

بسیاری از بازدید کنندگان بازدید از هرکولانوم را به تور پمپئی ترجیح می دهند. این دو مکان باستان شناسی مکمل یکدیگر هستند.  تور ایتالیا به شما پیشنهاد می کند که طی دو روز به همراه بازدید از ویلا اوپلنتیس کاخ ویران شده، از این دو مکان دیدن کنید. اگرچه بازدید از هرکولانیم و پومپئی در همان روز تقریباً امکان پذیر است. این مکان در فهرست میراث یونسکو "مناطق باستان شناسی پمپئی ، هرکولانیم و توره آنونزیزا" درج شده است.

کوه اتنا

کوه اتنا بلندترین آتشفشان در اروپا و یکی از فعال ترین مناطق جهان است. اندازه چشمگیر این کوه (بیش از 3327 متر ارتفاع با متوسط قطر پایه 40 کیلومتر) مشرف به کل منطقه است. فوران های دیدنی و جریان های گدازه ای آتشین آن ، همواره علاقه دانشمندان را به همراه کنجکاوی بازدید کنندگان از سراسر جهان برانگیخته است.

 

از سال 2013 کوه اتنا به دلیل ویژگیهای زمین شناسی اهمیت سیاره ای در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. اولین فوران آن در حدود 570،000 سال پیش در منطقه یونیان رخ داده ، مدتها قبل از اتنا - همانگونه که امروز می دانیم - شکل گرفت.

سفرهای اسکی کوهنوردی روی اتنا ، هنگامی که آن را با برف پوشانده است ، همیشه می تواند انجام شود و - مهمتر از همه - هیچ گونه خطر بهمن وجود ندارد!

بنابراین بسیاری از مسیرها برای دوچرخه سواری در کوهستان ، از ساده ترین مسیرها ، مناسب برای همه و برای هر سنی ، تا چالش برانگیزترین آنها که در دامنه آتشفشان بالا می روند.

شواهد متعددی از فوران آتشفشان که از دوره کلاسیک شروع می شوند وجود دارد. در میان جدیدترین ، ما فوران سال 1669 را به یاد می آوریم ، که تشکیل مونت روسی را تعیین کرد و به کاتانیا رسید ، و در سال 1928 که به شهر ماسکالی رسید. اتنا که به آن مونگیبلو نیز گفته می شود (از کلمه لاتین مونس و کلمه عربی gebel ، که سوار است) یکی از پایش ترین آتشفشان های جهان است. این آتشفشان در زمستان با قدردانی از کوهنوردانی که مایل به بازدید از دهانه های فعال مناطق قله هستند ، در زمستان فرصتی خارق العاده برای ورزش های برفی را در فاصله کمی با دریا قرار می دهد.

مسیرهای مختلف پیاده روی در امتداد مسیرهای طبیعت گردی پارک Etna ، در میان جنگلها و باغهای حاشیه ای ، تا بالاترین ارتفاعات با مناظر جذاب از مناظر قمری ، جریان های گدازه های باستانی ، غارها و رودخانه های فعال بالا می رود و جذابیت این واحه طبیعی خارق العاده را نشان می دهد.

در اتنا تورهای اسب سواری و الاغ سواری وجود دارد. تورهای اسب سواری توسط شرکتهای مختلف سوارکاری برگزار می شود و توسط راهنمایان طبیعت متخصص هدایت می شود. البته تورهای ریلی در برنامه این کشور است

در شبهای شیرین تابستانی ، از ژوئن تا سپتامبر ، بازدید از رصدخانه اخترفیزیکی در راگالنا ، در Contrada Serra La Nave ، در ضلع جنوبی Mount Etna ، برای جانبازان Vault of Heaven است. شما باید پیش از رفتن اقدام به رزرو کنید.

پارک مونته سرا برای برای خانواده ها ، گروه های مدرسه اما همچنین برای کسانی که می خواهند یک روز در فضای بیرون را بگذرانند مناسب است. پارک مونته سرا دارای بسیاری از مسیرهای پیاده روی ، دامنه های اسکی مصنوعی ، مناطق پیک نیک ، مسیرهای دوچرخه و موارد دیگر است. پارک فنلاند Etnaland ، در بلپاسو ، با جاذبه های شگفت انگیز واتر پارک خود تجربه ای جالب و جذاب را فراهم می کند.