کد خبر: 184816
تور ارزان قیمت:

خاطره انگیزترین سفر را با سفر به گرجستان برای خود رقم بزنید

از نظر زمین شناسی ، گرجستان در شکاف تکتونیکی صفحات اوراسیا و عرب قرار دارد. دهد. این کشور دارای جاذبه های طبیعی، گردشگری و انسانی است که هر سال گردشگران بسیار زیادی را جذب می کند. اکنون با تور گرجستان همراه باشید تا ما شما را به ناشناخته ترین مکان های حیرت انگیز گرجستان ببریم.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

تور گرجستان ارزان سفر باتو از دیرباز به عنوان اوراسیا شناخته می شود. این کشور با دریای سیاه از غرب ، ترکیه با غرب و ارمنستان از جنوب ، آذربایجان از شرق و روسیه با شمال  هم مرز است. از نظر زمین شناسی ، گرجستان در شکاف تکتونیکی صفحات اوراسیا و عرب قرار دارد. دهد. این کشور دارای جاذبه های طبیعی، گردشگری و انسانی است که هر سال گردشگران بسیار زیادی را جذب می کند. اکنون با تور گرجستان همراه باشید تا ما شما را به ناشناخته ترین مکان های حیرت انگیز گرجستان ببریم.

پارک کوهستانی استون

پارک کوهستانی استون درست در خارج از کلانشهر آتلانتا واقع شده است ، مکانی در گرجستان که با ایجاد شگفتی طبیعی با خلاقیت انسان یکی از جاذبه های مهم گردشگری در ایالت است. از آنجایی که به عنوان بزرگترین قطعه گرانیت در جهان شناخته می شود ، کوه سنگی می تواند یک جاذبه توریستی باشد. اضافه کردن منبت کاری ماموت سه قهرمان کنفدراسیون به 7.5 میلیارد فوت مکعب سنگ و فعالیت های جذاب و گردشگری پارک باعث افزایش تردد گردشگران در این مکان شده است. هر شب یک نمایش لیزری به همراه موسیقی  دراین پارک اجرا می شود. همچنین فعالیت هایی از قبیل کابین سواری و قایق رانی کنار رودخانه برای گردشگران فراهم شده است. از دیگر نقاط قوت این جاذبه گردشگری می توان به وجود یک سالن سینمای 4 بعدی اشاره کرد.

شهر سنگی

هنگام حرکت از هر جهت به سمت شمالی ترین قسمت گرجستان شما می توانید شهر سنگی را مشاهده کنید. شهر سنگی شامل کوه ها و آبشارهایی است که هر گردشگری پس از تماشای این زیبایی ها تمایلی به ترک شهر سنگی ندارد. در شهر سنگی همچنین یک باغ است که دارای 14 هکتار مساحت است. شهر سنگی یک جاذبه طبیعی در جلوی کوه Lookout Mountain در جورجیا است.

 این جاذبه دارای مناظر که پیاده روهای بسیاز جذابی در طول باغچه های صخره ای و معابر باریک ایجاد کرده است و با گرانیت زیبایی دو چندانی به آنها داده است. در انتهای باغها غاری ساخته شده توسط انسان معروف به غارهای پریلند است که موجودات elfin در دنیای افسانه ها در آن جا ساکن هستند. به دلیل نزدیکی راک سیتی با Chattanooga اغلب اعتقاد بر این است که در این شهر سنگی در تنسی قرار دارد.

رمز و رازهای دنیای کوکا کولا با تور گرجستان

برای بیش از 125 سال ، کوکاکولا هنور هم توجه بسیاری را درجهان به خود جلب می کند. این داستان قابل توجه در مورد تکامل یک مارک نمادین و شرکتی است. تاریخچه کوکاکولا از سال 1886 آغاز شد که کنجکاوی یک داروساز آتلانتا ، دکتر جان اس. پمبرتون ، او را بر آن داشت تا یک نوشیدنی مانند نوشابه و با طعم متمایز ایجاد کند. او یک شربت طعم دار ایجاد کرد ، آن را به داروخانه محله خود برد ، جایی که آن را با آب گازدار مخلوط کرد. تمامی افراد در آن دوران طعم آن را پسندیدند. شریک  دکتر پمبرتون ، فرانک م. رابینسون ، با نامگذاری نوشیدنی "کوکا کولا" و همچنین طراحی اسکریپت تجاری و مشخص ، این نوشیدنی را در جهان معروف و محبوب کرده است.

این موزه ی کوکاکولا در شهر آتلانتا اسرار زیادی دارد که اگر شما کنجکاو به یافتن این نوشیدنی محبوب هستید می توانید به دنیای کوکا کولا بروید و سر از رمز و رازهای زیادی در این موزه در بیاورید.در این موزه یک خرس قطبی است که یکی از نمادهای معروف کوکاکولا می باشد و به تمامی گردشگران اجازه داده می شود که با این خرس عکس بگیرند.

کاخ سفید

کاخ سفید کوچک در سال 2009 توسط مجله جورجیا به عنوان یکی از پر طرفدارترین مکان های گردشگری گرجستان از طرف مخاطبین این نشریه انتخاب شده است.این کلبه سفید بی نظیر محلی است که رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت برای فرار از واشنگتن به این مکان آمد. او همچنین برای معالجه فلج اطفال خود در آبهای شفابخش چشمه های آب گرم آمد. گشت و گذار در کاخ سفید ، پرتره FDR را نشان می دهد که به دلیل مرگ وی ناتمام مانده است.

 شهر البرتون

شهر کوچک و شلوغ البرتن از زمان تأسیس آن در سال 1803 مقصدی برای بازدید کنندگان به شمال شرقی جورجیا بوده است. البرتون بیشتر برای تولید گرانیت شناخته شده است ، آنقدر گسترده است که این شهر نام مستعار "پایتخت گرانیت جهان" را کسب کرده است. " اگرچه این یک شهر کوچک است ، اما برای مسافرانی که به البرتون سفر می کنند ، چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد که نباید از آنها غافل شد. موزه گرانیت البرتون از تاریخچه ای بسیار قدیمی و با اهمیت برخوردار است.

پارک ایالتی ریچارد راسل

پارک ایالتی Richard Russell واقع در دریاچه بهترین موقعیت ماهیگیری و قایقرانی در ایالت را ارائه می دهد. محوطه اردوگاهی و کلبه های کاملاً مجهز در پارک واقع شده و یا در نزدیکی لبه آب برای استراحت قرار دارند. یک مسیر ساحلی زیبا از پارک شروع می شود و تا پلی فلزی امتداد دارد و منظره بسیار شگفت انگیزی ایجاد کرده است که در طول مسیر با درختان و جنگل های کوچکی برخورد می کنید. این پارک زمین گلف و دیسک بسیار عالی دارد که در این راستا بسیار محبوب گلف بازان است.

 برای گلف بازان سنتی ، زمین گلف 18 سوراخ Arrowhead Pointe Golf Golf  وجود دارد. در این مکان چندین اثر گردشگری از زمان سرخپوستان که به بیش از 10000سال پیش بر می گردد وجود دارد و معروف به راکر هست.