کد خبر: 184506
یادداشت اتاق خبر24:

دست انتقام

ترامپ 18 دی ماه 98 را به خاطر داشته باشد
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

انتقام خون شهدای جمعه خونین بغداد درست در ساعتی عملیاتی شد که تروریست های آمریکایی سردار سلیمانی، ابو مهدی و دیگر همرزمان آنها را به شهادت رساندند.

ساعت یک و 20 دقیقه بامداد روز چهارشنبه، 18 دی ماه 1398 که هنوز پیکر پاک سردار قاسم سلیمانی به خاک سپرده نشده بود، بارانی از موشک های انتقام بر سر نیروهای تروریست آمریکایی مستقر در پایگاه عین الاسد در عراق و یک پایگاه در اربیل کردستان فرود آمد.

از هنگامی شهادت سردار سلیمانی ابو مهدی و دیگر شهدای ترور، جمهوری اسلامی ایران هشداد داده و تهدید کرده بود که انتقام می گیرد و آمریکا در انتظار این انتقام باشد.

نیروهای آمریکایی مستقر در کل منطقه پس از هشدارهای ایران در آماده باش صد در صدی قرار داشتند و آرایش جنگی نیز به خود گرفتند.
با وجود آمادگی سطح بالای نیروهای تروریست آمریکایی و ادعاهای پوچ ترامپ و ژنرال های ارتش این رژیم مبنی بر آمادگی کامل برای مقابله با انتقام جمهوری اسلامی ایران، همه موشک های شلیک شده از سوی نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه های آمریکا در عراق اصاب کرده و تلفاتی سنگینی برجا گذاشته است.

با وجود موشک های پدافند هوایی و رادارهای پیشرفته پیرامون پایگاه نظامی آمریکایی عین الاسد در عراق، موش کهای شلیک شده از سوی ایران رهگیری نشده است و این نشان دهنده ضعف شدید نیروهای مسلح آمریکا در مقابله با موشک های شلیک شده است.

با وجود بزرگنمایی هایی که از سوی آمریکایی ها در تبلیغات گسترده درباره توان نظامی خود می شود، ارتش ایالات متحده آن چیزی نیست که در تبلیغات و یا در فیلم های هالیوودی به نمایش در می آید.

پایگاه عین الاسد همان پایگاهی است که ترامپ در سفر به عراق به آنجا رفت چرا که اعتقاد داشت این پایکاه امن است!

پایگاه عین الاسد که در 108 کیلومتری الرمادی عراق است، با دیوارهای بتونی ضخیمی احاطه شده و پیرامون آن رادارهای نظامی و پدافند هوایی قوی مستقر است تا از حملات موشکی و هوایی در امان باشد.

عین الاسد یکی از پایگاه های نظامی بسیار مهم آمریکا در منطقه و عراق است که 6 هزار نیروی آمریکایی را با تسلیحات و تجهیزات پیشرفته نظامی در خود جا داده است.

بر اساس اخبار موثق از تلفاتی که شلیک موشکی ایران به آمریکایی ها وارد کرده، بیش از 80 تروریست آمریکایی در این پایگاه به هلاکت رسیده و خسارات سنگینی به تسلیحات نظامی پیشرفته آمریکا در این پایگاه وارد شده است.

آمریکایی ها که از تلفات سنگین خود آگاه هستند، سعی دارند شرایط خود را عادی نشان دهند و بگویند اتفاقی نیفتاده است اما درون سران کاخ سفید اکنون آشوب است، آشوبی که به خاطر ادامه عملیات انتقامی ایران هر لحظه افزایش می یابد.

موشک بالستیک قیام با برد 800 کیلومتر، وزن 6280 کیلو گرم، وزرن سر جنگی 645 کیلو گرم و هدایت شوند تا زمان برخورد با هدف در عملیات انتقام جمهوری اسلامی ایران با نام سردار قاسم سلیمانی به کار گرفته شده است.

موشک های نقطه زن نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکنون توانسته است قابلیت های خود به دشمن نشان دهد و اینبار نیز چنین کرد و ضرب شست محکمی به تروریست های آمریکایی نشان داد.

اما آیا انتقام ایران باعث واکنش آمریکا خواهد شد؟

اگر آمریکایی ها تصمیم به پاسخ بگیرند، قطعاً ابعاد جنگ گسترده تر خواهد شد چرا که آنها برای اقدام به پاسخ باید از پایگاه های متعدد خود در منطقه بهره ببرد و ایران نیز هشدار داده که از هر یک از پایگاه های آمریکایی در منطقه در کشورهای گوناگون مستقر است علیه ایران عملیاتی شود، همان پایگاه در همان کشور هدف قرار خواهد گرفت.

مهمترین هشدار جدی ایران به آمریکا در قبال رژیم صهیونیستی است، ایران تهدید کرده که هر گونه پاسخ آمریکا واکنش عملیاتی ایران را علیه رژیم اسرائیل به همراه خواهد داشت که قطعاً  موشکباران تل آویو و حیفا، این دو شهر را با خاک یکسان خواهد کرد و قیام مردم و نیروهای مقاومت فلسطین علیه اسرائیل آغاز خواهد شد که یقین بدانید پایان رژیم صهیونیستی خواهد بود.

آمریکایی ها و به ویژه ترامپ تصور آن را نداشت که جمهوری اسلامی ایران به این سرعت انتقام بگیرد، اکنون ترامپ، سیاستمداران کاخ سفید و ژنرال های پنتاگون در شوک قرار دارند و این شوک باعث شده اوضاع فضای رسانه ای آمریکا نیز به هم بریزد به گونه ای که موجی از انتقادات تند به سوی ترامپ روانه شده و در حال افزایش است.

پس از تصویب اخراج نیروهای آمریکایی از عراق از سوی پارلمان این کشور، ترامپ با قلدری اعلام کرد که از عراق خارج نمی شود، اما واکنش نیروهای مردمی عراق و البته انتقام موشکی ایران در تغییر تصمیم ترامپ تأثیر گذار خواهد بود.

خروج آمیکا از عراق این کشور را امن خواهد کرد و نه تنها اخراج از عراق بلکه همه کشورهای منطقه که در آن پایگاه نظامی دارد، باید منطقه را ترک کنند. ناامنی های منطقه مهم و استراتژیک خلیج فارس و غرب آسیا با نبود آمریکایی ها امن خواهد شد و خون شهید سردار قاسم سلیمانی و ابو مهدی زمینه اخراج آنها را فراهم کرده است.

هما اکنون نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در همه رده ها در اماده باش کامل قرار دارند، ارتش و سپاه در یک هماهنگی کامل و بی نظیر حافظ جان مردم ایران اسلامی هستند و اجازه نمی دهند دشمنان کوچکترین تعرضی به میهن اسلامی داشته باشند.

پدافند هوایی کشور اکنون با چشمان بیدار و هوشیار خود همه اسمان میهن اسلامی را رصد می کند و هواپیماهای شکاری رهگیر اف 14 در منطقه به پرواز در آمده اند، بمب افکن های سنگین اف و دیگر جنگنده های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آماده باشد کامل هستند، یگان های موشکی در سر تا سر خاک میهن گوش به فرمان و نیروی دریایی ارتش و سپاه نیز در خلیج فارس و دریای عمان همه تحرکات دریایی و هوایی دشمن را رصد می کنند.

هیچ تحرکی از چشمان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که فرزندان رشید مردم ایران اسلامی هستند پنهان نیست. پشتوانه مردمی از نیروهای مسلح جمهوری ایران که در آیین تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس به نمایش در آمد، شجاعت و سلحشوری نیروهای مسلح کشورمان با بسیار افزایش می دهد.