کد خبر: 184272

تشدید عزم ایران برای مقابله با آمریکا

 حاج قاسم سلیمانی فرمانده شجاع و فدارکار نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی حمله نیرو‌های متجاوز و تروریست امریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
اتاق خبر 24

 

«ابومهدی مهندس» از فرماندهان بسیج مردمی عراق نیز به همراه سردار امت اسلامی سرلشکر سلیمانی به شهادت رسید.

 

سلیمانی

سخنگوی سپاه: دیری نخواهد پایید که شادی صهیونیست‌ها به عزا تبدیل شود

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۱

سخنگوی سپاه در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: دیری نخواهد پایید که شادی صهیونیست‌ها به عزا تبدیل شود.
 

اقدام آمریکای جنایتکار در به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی بی‌پاسخ نخواهد ماند

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۰

دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان رهبری به مناسبت شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی فرمانده پرافتخار و شجاع نیروی قدس سپاه به همراه چند تن از فرماندهان و رزمندگان حشدالشعبی قهرمان عراق، پیامی صادر کرد.
 

آمریکا و مزدورانش عواقب جنایت تروریستی به حمله به حاج قاسم را پرداخت خواهند کرد

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۹

مشاور مقام معظم رهبری پیرو شهادت حاج قاسم سلیمانی در پیامی تاکید کرد شهادت سردار قاسم سلیمانی که بسیاری از پیروزی‌های خود را مدیون رشادت‌های او هستیم، جان تازه‌ای را در جبهه مقاومت ایجاد خواهد کرد و آمریکایی‌ها و مزدورانش عواقب این جنایت تروریستی را پرداخت خواهند کرد.
 

فرمانده کل ارتش: حمله تروریستی آمریکای جنایتکار بدون پاسخ نخواهد ماند

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۷

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به دنبال شهادت فرمانده مجاهد و دلاور نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست جنایتکاران آمریکایی، اعلام کرد جنایتکاران اعلام می داریم این حمله تروریستی و ددمنشانه آمریکای جنایتکار که نشانه ای بارز از خوی تروریستی دولت آمریکا است بدون پاسخ نخواهد ماند.
 

اقدام آمریکای جنایتکار در به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی بی‌پاسخ نخواهد ماند

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۳

دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان رهبری به مناسبت شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی فرمانده پرافتخار و شجاع نیروی قدس سپاه به همراه چند تن از فرماندهان و رزمندگان حشدالشعبی قهرمان عراق، پیامی صادر کرد.
 

شهادت سردار سلیمانی عزم ایران را برای مقابله در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا دوچندان کرد

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۵

رئیس‌جمهور با تسلیت شهادت سردار بزرگ اسلام و ایران، فرمانده شجاع سپاه قدس، سردار سپهبد قاسم سلیمانی و تعدادی از همراهان ایشان به‌ویژه مجاهد بزرگ ابومهدی المهندس، به دست امریکای متجاوز و جنایت‌پیشه، تاکید کرد: بی‌تردید انتقام این جنایت هولناک را ملت بزرگ ایران و دیگر ملت‌های آزاده منطقه، از امریکای جنایتکار خواهند گرفت.
 

سرلشکر رضایی: انتقام سختی از آمریکا خواهیم گرفت

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۷

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی نوشت: انتقام سختی از آمریکا خواهیم گرفت.
 

شهید قاسم سلیمانی، الگویی درخشان از این اراده‌های پولادین و تربیت یافتگان مکتب اسلام است

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۶

رئیس مجلس در پیامی تاکید کرد: شهید قاسم سلیمانی، الگویی درخشان از این اراده‌های پولادین و تربیت یافتگان مکتب اسلام است. او که همه جوانی پاک و متعبّد خود را در جبهه‌های شرف و کرامت، در دفاع از میهن و نظام جمهوری اسلامی گذرانیده بود، تا واپسین لحظات عمر پربرکت خویش را در راه مقابله با اشقیای تکفیری و تروریست‌های جنایتکار سپری کرد.
 

وزیر دفاع: انتقام خون سردار سلیمانی از تمام عاملین و مرتکبین گرفته خواهد شد

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۶

وزیر دفاع در پی شهادت در پی شهادت غرور آفرین حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار، گفت: بی‌شک این جنایت هولناک که سند محکمی بر رذالت شیطان بزرگ، آمریکای جهانخوار و حمایت بی چون و چرا از تروریست در منطقه و عراق است، به شکلی دندان شکن پاسخ داده می‌شود و انتقام این خون به ناحق ریخته شده از تمامی عاملین و مرتکبین گرفته خواهد شد.
 

سردار سلیمانی

 

باید منتظر انتقام سخت باشند

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۰

جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در پیامی نوشت: شهادت سردار مظلوم منطقه همچون شهادت امام مظلوم، پیروزی خون بر شمشیر را اثبات کرد. سردار شهید سلیمانی افتخار آزادی خواهان دنیا است و استکبار بداند سرادر سلیمانی‌های ایران و منطقه حضور موثر تری خواهند داشت و باید منتظر انتقام سخت باشند.
 

شهادت عبد صالح و مجاهد بی‌ادعا سردار سرافراز سرلشکرحاج قاسم سلیمانی

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۴

سید حسن رسولی عضو شورای شهر تهران در پیامی در توئیتر نوشت شهادت عبد صالح و مجاهد بی‌ادعا، سردار سرافراز سرلشکرحاج قاسم سلیمانی فرمانده‌ نیروی قدس سپاه، توسط تروریست‌های آمریکایی را به ملت داغدار ایران، خانواده معزز آن عزیز، فرمانده معظم کل قوا، فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هم‌رزمانش تسلیت عرض می‌کنم. مجاهدت‌های تعیین کننده این شهید والا مقام (سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی) را طی دوره تصدی مسؤلیت استانداری خراسان وبویژه بحران افغانستان واعاده امنیت پایدار به مرز‌های شرقی کشور را که از نزدیک شاهد بوده ام هرگز از یاد نخواهم برد.
 

حاج قاسم سلیمانی عمر خویش را صرف دفاع از خاک وطن کردند

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۲

پروانه سلحشوری عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در مطلبی در توئیت نوشت سردار شجاع و دلیر، حاج قاسم سلیمانی چهره‌ای منحصر به فرد در عرصه مبارزه با تروریسم در منطقه بودند که عمر خویش را صرف دفاع از خاک وطن در سال‌های جنگ‌تحمیلی و پس از آن نمودند که در نهایت، خود قربانی تروریسم شدند. این فقدان بزرگ را به همسرگرامی، فرزندان، و مردم ایران تسلیت عرض می‌کنم.
 

سلیمانی

 

رهبر انقلاب پیرو شهادت حاج قاسم سلیمانی ۳ روز عزای عمومی اعلام کردند

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۸:۵۸

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان بویژه مجاهد بزرگ ابومهدی المهندس را تبریک و تسلیت گفتند و با تأکید بر اینکه انتقام سختی در انتظار جنایتکاران حادثه دیشب خواهد بود، خاطرنشان کردند: خط جهاد و مقاومت با انگیزه مضاعف ادامه خواهد یافت، همه دلبستگان مقاومت خونخواه شهید سلیمانی هستند و ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد.
 

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب تا دقایقی دیگر

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۸:۳۵

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی شهادت سردار سلیمانی تا دقایقی دیگر منتشر می شود.
 

احضار حافظ منافع آمریکا به وزارت خارجه

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۸:۲۹

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در پی ترور سردار سلیمانی توسط نیروهای آمریکایی کاردار سوئیس به عنوان حافظ منافع آمریکا احضار و مراتب اعتراض شدید اللحن ایران به وی ابلاغ شد. به وی گفته شد این اقدام آمریکا مصداق بارز تروریسم دولتی است و رژیم آمریکا مسئول کلیه عواقب آن خواهد بود.
 

ترس رژیم آمریکا

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۸:۲۴

محمدعلی مهتدی کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا در ارتباط تلفنی با شکبه خبر اعلام کرد طبق اخبار ما، رژیم آمریکا به عوامل خودش در عراق دستور داده است خاک این کشور را ترک کنند.

 

سلیمانی

سرلشکر رضایی: انتقام سختی از امریکا خواهیم گرفت

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۸:۱۲

سرلشکر محسن رضایی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس در پیام توئیتری خود اعلام کرد: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به جمع برادران شهیدش پیوست ولی انتقام سختی از آمریکا خواهیم گرفت.
 

ناگفته‌های جنگ ۳۳روزه از زبان سرلشکر حاج قاسم سلیمانی

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۸:۰۹

فرمانده نیروی قدس سپاه با ذکر خاطره‌ای از پایان جنگ 33 روزه، به روایت ماوقع ملاقات سفیر اسرائیل و جان بولتون با وزیر خارجه‌ی وقت قطر در روزهای آخر جنگ می‌پردازد و می‌گوید: آنها گفتند اگر جنگ متوقف نشود، ارتش اسرائیل از هم می‌پاشد و متلاشی خواهد شد.
 

مرور ترورهای ناکام سرلشکر سلیمانی

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۸:۰۸

رئیس سازمان اطلاعات سپاه در بیست و سومین مجمع عالی فرماندهان سپاه از طراحی و برنامه‌ریزی چندین ساله سرویس‌های امنیتی عبری-عربی برای ترور سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و دستگیری اعضای تیم ترور پرده‌برداشت.
 

تمام ظرفیت‌های وزارت خارجه برای اجرای تصمیمات شعام درباره حاج قاسم سلیمانی خواهد بود

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۸:۰۶

وزیر امور خارجه پیرو شهادت سردار امت اسلامی حاج قاسم سلیمانی اعلام کرد وزارت امور خارجه تمامی ظرفیت‌های سیاسی، حقوقی و بین‌المللی خود را برای اجرای تصمیمات شورای عالی امنیت ملی برای پاسخگو کردن رژیم جنایتکار و تروریست آمریکا در خصوص این جنایت آشکار به کار خواهد بست.

 

منبع: میزان