کد خبر: 183720

جزئیات پخش سریال‌ها و برنامه‌های جدید از شبکه دو

جعفری جلوه مدیر شبکه دو، جزئیات تولید و پخش تازه‌ترین برنامه‌های این شبکه را اعلام کرد.
اتاق خبر 24

محمدرضا جعفری‌جلوه مدیر شبکه دو سیما، در حاشیه نشست خبری برنامه «هزار راه نرفته» درباره برنامه‌های در دست تولید این شبکه گفت: برنامه ویژه «شب یلدا» را مانند سال گذشته با همکاری آقای ارغوانی و بابایی روی آنتن می‌بریم که تجربه خوبی از ساخت برنامه یلدا و نوروز رقم زده اند.

وی در خصوص تولید برنامه‌ای با عنوان «عموپورنگ» اظهار کرد: بعد از تجربه مفصل تولید برنامه «محله گل و بلبل» در سه فصل که کمدی بود و در ۲۵۰ قسمت پخش شد، مجموعه جدید «عمو پورنگ» را برای پخش آماده می‌کنیم. برنامه‌ای که با ترکیب نمایش و داستان در دکوری عظیم در حال آماده سازی است؛ تلاش می‌کنیم این مجموعه را برای اواخر زمستان امسال و نوروز ۹۹ آماده کنیم.

مدیر شبکه دو سیما درباره پخش سریال جدید از این شبکه بیان کرد: با آغاز فصل زمستان سریال «از سرنوشت» از شبکه دو پخش خواهد شد؛ فصل اول و دوم این سریال در ۴۰ قسمت روی آنتن می‌رود و فصل سوم آن، در بهار ۹۹ پخش می‌شود. البته سریال‌های «بوم و بانو»، «بیگانه‌ای با من است»، «شاهرگ» و «بچه مهندس» برخی سریال‌های شبکه دو هستند که به نوبت و در زمان مناسب روی آنتن می‌روند.

جعفری جلوه در خصوص پخش سریال نوروزی و رمضانی شبکه دو گفت: سریال «کامیون» را برای پخش در نوروز ۹۹ در نظر گرفته‌ایم؛ یکی از گزینه‌های ماه رمضان شبکه دو هم سریال آقای حامد عنقاست.

منبع: خبرگزاری ایرنا