کد خبر: 183494

پشت پرده مافیا در واگذاری غرفه‌های میادین میوه و تره‌بار

برخی از ایثارگران صحبت از حضور دلال‌ها در اداره کل امور ایثارگران شهرداری برای واگذاری غرفه‌های میدان میوه و تره بار می‌کنند.
اتاق خبر 24

تا به امروز ۲ گزارش از فعالیت اداره کل امور ایثارگران در باب واگذاری غرف میدان میوه و تره‌بار به نوری چشمی‌ها و افراد دارای رابطه بر روی خروجی این خبرگزاری قرار گرفته که پس از انتشار این گزارش‌ها بسیاری از ایثارگران که بخشی از افراد جامانده از دریافت و یا منتظر در لیست ۳ هزار نفری واگذاری غرف میدان میوه و تره‌بار بودند به نکته ای قابل تأمل اشاره کردند و آن حضور کار چاق‌کن‌ها و دلالان در اداره کل امور ایثارگران است.

برخی از ایثارگران اعلام کردند که افرادی همواره در اداره کل امور ایثارگران حضور دارند که به دنبال شناسایی ایثارگران نیازمند دریافت غرف میدان میوه وتره بار جهت ایجاد رابطه با آن‌ها هستند.

به زبان ساده شخص زمانی که ایثارگر جهت دریافت غرفه میدان میوه و تره‌بار ثبت‌نام می‌کند، پس از گذشت چندی و با رفت و آمدهای بسیار متوجه می‌شود که امتیاز لازم جهت دریافت غرفه میدان میوه و تره بار را اخذ نکرده و نام او از لیست دریافت‌کنندگان غرفه خارج شده است (بر اساس گزارش‌های دریافتی بسیاری از افراد به دلیل اخذ نکردن نمره ۲۰۰ از دریافت غرفه میدان میوه و تره‌بار باز می‌مانند).

پس از این اتفاق (حذف نام ایثارگران برای دریافت غرف میدان میوه و تره بار به بهانه کسب نکردن نمره ۲۰۰ ) ایثارگران که بیشتر آن‌ها از قشر ضعیف و نیازمند هستند با رفت‌و آمد‌های مکرر پیگیر چرایی حذف نام خود از لیست دریافت‌کنندگان غرف میدان میوه و تره‌بار می‌شوند.

در رفت و آمد ایثارگران به اداره کل امور ایثارگران پای آن‌ها در تله کار چاق‌کن‌ها و دلالان حاضر در اداره می افتد و با اشخاصی آشنا می‌شوند که پیشنهادهای عجیب و غریبی برای واگذاری غرف میدان میوه و تره بار  به ایثارگران نیازمند مطرح می‌کنند.

دلال‌های حاضر در اداره کل امور ایثارگران به دو دسته تقسیم‌بندی می‌شوند که دسته اول دلال‌های دارای رابطه با پرسنل سازمان میادین میوه و تره‌بار و دسته دوم کارمندان کل امور ایثارگران هستند.

ایثارگران نیازمند جهت دریافت غرفه میوه و تره‌بار در رفت و آمد‌های خود به اداره کل امور ایثارگران اگر با هر کدام از این دو دسته افراد روبه‌رو شوند به یک شکل قربانی کار چاق کنی و دلالی آن‌ها می‌شوند.

کار چاق‌کن‌ها و دلالان حاضر در اداره کل امور ایثارگران پس از ایجاد رابطه با فرد ایثارگر شروطی را برای واگذاری غرف میدان میوه و تره‌بار به آن‌ها مطرح می‌کنند و در صورت قبول آن از سوی ایثارگر معرفی‌نامه واگذاری غرف از سوی اداره کل امور ایثارگران برای شخص ایثارگر صادر می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران