کد خبر: 183208

سرقت را از ۱۳ سالگی شروع کردم

دو متهم که به جرم سرقت دستگیر شده بودند در حاشیه سی و یکمین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت اعترافات جالب ولی قابل تاملی داشتند.
اتاق خبر 24

انگار که به یک دیدار دوستانه آمده باشند و انگار نه انگار که قرار است تا چند ساعت دیگر به زندان بروند کنار میز کشفیات ایستاده بودند تا سردار بیایید و چندکلامی با آنها صحبت کند، اعتیاد داشتند ولی به قول خودشان کنترل شده بود، آنقدر کنترل شده که می گفتند: «با یک لباس معمولی و دمپایی اینجا وایسادیم و چند روزی هم هست که مواد نزدیم ولی عین خیالمان نیست و نمیلرزیم».

متهم راستی به متهم چپی می‌گفت: «وایسا وایسا سردار اومد، خوب وایسا داخل عکس قشنگ شویم»، گفتم: «مهم نیست دوستان و خانواده عکس شما را به عنوان متهم ببینند؟» با خنده گفتند: «نه» و خالکوبی روی دستش را روبروی دوربین گرفت تا هنرِ خالکوبش را به دوربین نشان دهد!

سردار رحیمی به این متهمان رسید و از افسر پرونده سوال که جرم این دو چه هست؟ افسر پرونده پاسخ داد: «یکی از اینها از کودکان و نوجوانان موبایل سرقت می کرده و دیگری هم از خودروها سرقت می کند، به بهانه اینکه یک لحظه موبایلت را بده تا یک تماس بگیرم گوشی را از بچه ها گرفته و پا به فرار می گذارند، آن یکی هم تا الان به ۷۰ مورد سرقت از خودرو اعتراف کرده که هنوز هم جای کار دارد و پرونده اش تکمیل نشده است»

منبع: خبرآنلاین