کد خبر: 183196

رونالدو دیگر روی خوش ندید

کریستیانو رونالدو هنوز در یوونتوس قادر به تکرار روزهای درخشان رئال مادرید نبوده است.
اتاق خبر 24

پریشب مراسم بهترین های دنیا و توپ طلای فرانس فوتبال در پاریس برگزار شده و کریستیانو رونالدو ترجیح داد در این مراسم غایب باشد. او کیلومترها دورتر و در ایتالیا جایزه بهترین بازیکن فصل ایتالیا را دریافت کرد، اما بی شک این دستاوردی نبود که کریستیانو رونالدو در انتظار آن باشد.

کریستیانو رونالدو یک سال و نیم قبل رئال مادرید را برای فتح عناوین و افتخارات بیشتر ترک کرد، اما به نظر می رسد دوری از پایتخت اسپانیا به وی نساخته و ستاره پرتغالی هنوز نتوانسته فرم سابق خود را بدست آورد. مشخصا یوونتوس هنوز نتوانسته آنچه کریستیانو رونالدو بدنبالش بود را به وی اعطا کند و هم رئال مادرید و هم رونالدو تا به حال بعد از جدایی از هم روز خوشی ندیده اند.

شماره 7 و بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید برای یک دهه بهترین گلزن و ستاره این تیم بود، اما حالا به نظر می رسد که زین الدین زیدان بدون او در حال تزریق ثبات به کهکشانی هاست و کم کم روزهای دشوار در حال سپری شدن است.

 

البته این سرنوشت گریبان دیگر بازیکنانی که طی این سالها از رئال مادرید جدا شده اند را نیز گرفته است. آنجل دی ماریا ، مسوت اوزیل و حتی گونسالو هیگواین دیگر بازیکنانی هستند که به دلایل ورزشی مادرید را ترک کردند، اما پروژه هیچکدام از آنها مطابق برنامه ریزی پیش نرفت. دوران حرفه ای اوزیل روند نزولی شدید داشته و هیگواین چهار بار باشگاه را تغییر داده است و هنوز به سطح مورد نظر نرسیده و دی ماریا نیز پایین تر از سطح انتظار در پاریس بازی می کند. این سرنوشت برای رونالدو نیز تکرار شده و فعلا در تورین او تبدیل به رونالدوی مادرید نشده است.

منبع: ورزش سه