کد خبر: 183102

ثبت‌نام ۲۱۴ داوطلب در تهران

دومین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح در ستاد انتخابات و فرمانداری‌های سراسر کشور آغاز شده و تا ساعت ۱۸ امروز ادامه خواهد داشت.
اتاق خبر 24

دومین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح در ستاد انتخابات و فرمانداری‌های سراسر کشور آغاز شده و تا ساعت ۱۸ امروز ادامه خواهد داشت.

فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح دیروز با ابلاغ دستور وزیر کشور به فرمانداران آغاز شد و بناست تا روز شنبه ۱۶ آذر در ۲۰۸ فرمانداری، مرکز حوزه انتخابیه و ستاد ثبت نام وزارت کشور از نامزد‌های این انتخابات ثبت نام به عمل آید.

اخبار ستاد انتخابات و فرایند ثبت نام از داوطلبان را با میزان بخوانید:

نماینده پیشین اردبیل برای مجلس یازدهم ثبت‌نام کرد

ولی آذروش نماینده مردم «اردبیل، نمین و نیر» در دوره‌های ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات کشور مستقر در وزارت کشور، جهت نامزدی در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

یک هزار و ۵۵۱ نفر تاکنون در یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده‌اند

سید اسماعیل موسوی با حضور در جمع خبرنگاران آخرین روند ثبت نام نامزد‌های یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.

وی گفت: امروز هم از ساعت ۸ صبح همکاران من در ستاد انتخابات و فرمانداری‌ها کار خود را آغاز کردند.

موسوی بیان داشت: تا این لحظه ۶۰۵ نفر از داوطلبان به ستاد ثبت‌نام مراجعه کردند که ۳۸۰ نفر از این داوطلبان ثبت نام نهایی شده است و مابقی در حال ثبت نام هستند یا مدارک آنها در حال بررسی است.

سخنگوی ستاد انتخابات تصریح کرد: در مجموع از روز گذشته تاکنون یک هزار و ۵۵۱ نفر ثبت‌نام کرده اند که یک‌هزار و ۲۶۵ نفر از آن‌ها ثبت نام‌شان نهایی شده است و مابقی هم در حال ثبت نام هستند که تا پایان وقت، اطلاعاتشان در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

موسوی بیان داشت: تاکنون ۹۱ درصد از ثبت نام کنندگان و داوطلبان از آقایان بوده و مابقی از خانم‌ها هستند.

دبیر ستاد انتخابات در پایان یادآور شد: مراجعه کنندگان حتماً شرایط خودشان را با قانون و شرایطی که در اطلاعیه‌های ستاد انتخابات منتشر شده تطابق دهند تا مدارک تهیه شود و بعد از آن به ستاد مراجعه کنند.

نائب رئیس مجلس هشتم برای ثبت نام وارد ستاد انتخاباتی استان تهران شد

«سید شهاب‌الدین صدر» نائب رئیس مجلس هشتم و رئیس جبهه «پیشرفت، رفاه و عدالت» برای ثبت نام وارد ستاد انتخاباتی استان تهران شد.

یک مجلس دهمی دیگر هم ثبت‌نام کرد

محمد خدابخشی نماینده مجلس دهم، با حضور در ستاد انتخابات کشور، برای نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. وی به صورت مستقل در انتخابات شرکت کرده و قرار است از حوزه انتخابیه الیگودرز نامزد انتخابات شود.

۲۴ مرحله از ۲۵ فرآیند انتخابات به صورت الکترونیکی اجرا می‌شود/ تاکنون ۲۱۴ نفر نامزد انتخابات مجلس از تهران شده‌اند

دبیر ستاد انتخابات استان تهران گفت: تعداد ثبت نام نهایی افراد در روز گذشته و در کل کشور ٧٨٩ تن بود که تعداد ۲۱۴ داوطلب در تهران ثبت نام کردند و از این میان ۱۹ درصد خانم و ۸۱ درصد آقا بودند.

احدیان: سعی می‌کنم در فهرست واحد اصولگرایان قرار گیرم/ بصورت مستقل در انتخابات شرکت نمی‌کنم

محمد سعید احدیان پس از ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به لیست اصولگرایان در انتخابات مجلس گفت: جریان اصولگرایی برای بستن لیست فرآیندی دارد و سعی می‌کند تا افراد شایسته را بررسی و انتخاب کند. بنده نیز خود را در این فرایند عرضه می‌کنم و توانمندی‌های خود را ارائه می‌دهم. به صورت مستقل شرکت نمی‌کنم چون معتقدم نباید به لیست اصولگرایی لطمه زد. اصولگرایان باید در انتخابات مجلس با یک لیست وارد شوند و وحدت کنند.

بازدید شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی استاندار تهران از روند ثبت نام انتخابات مجلس

شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی استاندار تهران با حضور در محل ثبت‌نام نامزدهای حوزه انتخابیه تهران از روند ثبت نام انتخابات مجلس بازدید کرد.

مدیرمسئول روزنامه خراسان نامزد انتخابات مجلس شد

محمدسعید احدیان عضو حزب عدالت و توسعه با حضور در ستاد انتخابات کشور، در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. او هم اکنون مدیرمسئول روزنامه خراسان است.

ثبت نام یک نماینده پیشین دیگر

محمد عباس‌پور نماینده مجالس چهارم، ششم و هفتم با حضور در ستاد انتخابات کشور، در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

داوطلبان انتخابات مجلس ثبت‌نام را به روزهای پایانی موکول نکنند

معاون سیاسی فرمانداری تهران با بیان اینکه تاکنون مشکل خاصی درباره ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس نداشتیم، توصیه کرد داوطلبان زودتر برای ثبت نام مراجعه کنند و کار را به روز‌های پایانی محدود نکنند.

هادی مقدسی نامزد انتخابات مجلس یازدهم شد

سید هادی مقدسی نماینده دوره هشتم و رئیس پیشین کمیسیون اجتماعی، با حضور در ستاد انتخابات کشور، در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

حمیدرضا پشنگ نامزد انتخابات مجلس یازدهم شد

حمیدرضا پشنگ مردم شهرستان‌های خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین (جنوب استان سیستان و بلوچستان) در ادوار هفتم تا نهم مجلس شورای اسلامی امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

آغاز دومین روز از ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس در محل وزارت کشور

دومین روز از ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل در محل وزارت کشور آغاز شد.

رأس ساعت ۸ صبح امروز، فرایند‌های اجرایی انتخابات با ابلاغ دستور وزیر کشور به فرمانداران مراکز حوزه‌های انتخابیه آغاز می‌شود و بلافاصله، فرایند ثبت‌نام از داوطلبان در ۲۰۸ فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه و ستاد ثبت نام وزارت کشور کلید خواهد خورد.

امروز ۹۵۶ نفر برای نامزدی انتخابات مجلس یازدهم اعلام آمادگی کردند

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: امروز مجموعاً ۹۵۶ نفر به ستادهای ثبت نام در سراسر کشور مراجعه کردند که از این تعداد ۷۸۹ نفر ثبت نام نهایی کردند و ثبت‌نام ۱۶۷ نفر نیز در حال بررسی است.

اولین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم با ۹۵۶ پرونده بسته شد

فرایند ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح امروز یکشنبه با ابلاغ دستور وزیر کشور به فرمانداران آغاز شد و بناست در ۲۰۸ فرمانداری، مرکز حوزه انتخابیه و ستاد ثبت نام وزارت کشور از نامزد‌های این انتخابات ثبت نام به عمل آید.

منبع: میزان