کد خبر: 182952

امید موسیقی ایران به استعدادهای تازه

عضو هیات داوران ششمین جشنواره موسیقی «نوای خرم» معتقد است هنرمندان کودک و نوجوان شهرستانی با استعداد و توانایی خود در نوازندگی و خوانندگی آینده روشنی را برای موسیقی ایرانی رقم می‌زنند.
اتاق خبر 24

میلاد کیایی نوازنده، آهنگساز و عضو هیات داوران ششمین جشنواره موسیقی «نوای خرم»  ضمن در آستانه برگزاری این رویداد موسیقایی بیان کرد: خوشبختانه با توجه به حضور مستمری که در رویدادهای مختلف حوزه موسیقی دارم، دورنمای روشنی را برای آینده موسیقی این سرزمین تصور می‌کنم، چرا که به معنا و مفهوم مطلق کلمه معتقدم هنرمندان کودک و نوجوان شرکت‌کننده در این جشنواره‌ها آینده‌سازان کشور هستند و ما قطعاً با اتکا به توانایی آن‌ها شاهد شکوفایی فرهنگ و هنر خواهیم بود.

وی ادامه داد: در این دوره نوجوان‌هایی در حد نبوغ از شهرستان‌ها آمده‌اند که واقعاً مایه افتخار آینده مملکت ما خواهند بود. به همین دلیل من همیشه به آینده نه چندان دور خوش‌بین هستم و با دیدن چنین استعدادهایی واقعاً احساس غرور به من دست می‌دهد. البته باید این نکته را هم عنوان کنم که این استعدادها باید از لحاظ فرهنگی و اخلاقی در راه صحیح گام بردارند. یعنی مدرسین آن‌ها باید آن آگاهی لازم را داشته باشند. چراکه از قدیم همیشه فرهنگ مقدم بر هر هنری بوده است.

کیایی درباره راهکارهایی که می‌توان به کار گرفت تا استعدادهای حاضر در جشنواره مورد استفاده تبلیغاتی قرار نگیرند، اظهار کرد: باید بخش تبلیغاتی این موضوعات را کم کرد و به جنبه‌های معنویت و فرهنگی آن بیشتر افزود.

منبع: خبرگزاری ایرنا

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.