کد خبر: 182616
یادداشت اتاق خبر24:

بنزین بهانه است اشرار در پی نا امن کردن امنیت ایران

طبیعتاً قابل پیش بینی و قابل انتظار بود که پس از تصمیم نامدبرانه دولت با این شیوه و روش اعتراض و سپس آشوب سر بگیرد.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

ساده انگارانه و ساده لوحانه خواهد بود که اگر بخواهیم اجرای تصمیم دولت بدون اطلاع و آگاهی رسانی به مردم را سهوی یا ندانم کاری بدانیم چه، از دولت تدبیر و امید که داعیه دار عقلانیت و درایت و همه کاره بودن است، چنین رفتاری برای اجرای یک تصمیم به این بزرگی بعید به نظر می رسد!

قطعاً باید در این باره دولت پاسخگو باشد و نهادهای نظارتی حتماً از اختیارات خود استفاده کرده و از دولت سوال کنند که این بد سلیقگی و نامدبرانه بودن تصمیم از کجا سرچشمه گرفته است.

این که بنزین باید گران می شد یا نمی شد، چه میزان و به چه اندازه سهمیه داده می شد یا نه بماند برای بعد و برای کارشناسان اقتصادی که البته اکثر آنها با اجرای این تصمیم دولت مخالفت کرده اند و در این چند روز گذشته نیز این مخالفت را تکرار نمودند چرا که ادله منطقی خود را دارند که پذیرفتنی است.

البته برخی دیگر از کارشناسان نیز موافق افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین هستند که آنها نیز دارای منطق و استدلال است.

اما در این میان همواره مطالبات مهم و اصلی مردمی که تحت تأثیر تصمیمات نامدبرانه دولت تدبیر و امید قرار میگیرند و فشارهای چنین تصمیماتی، آنها را آزرده می کند، صدای به حقشان به گوش نمی رسد، چرا که در میان آنها نامحرمان و حرامیان ظاهر می شوند و خود را به رنگ مردم معترض در می آورند و از این فضای مطالبه به حق، سوء استفاده شیطانی خود را کرده و آتش آشوب و اغتشاش را می افروزند و در کنار این آشوب ها، همیشه رسانه های فارسی زبان معلوم الحال همچون بی بی سی، من و تو، وی او ای، ایران اینترنشنال و چندین رسانه دیگر حضور دارند و با پرداختن گسترده به اعتراضات در ایران به آن دامن می زنند.

همواره ضد انقلاب در اینگونه اعتراضات مترصد فرصتی است تا از آن بهره ببرد، آنها همیشه آماده و حاضر به یراق هستند تا خود را وارد معرکه کنند، معرکه ای که می تواند ساکت و ساده برگزار شود و تنها صدای به حق مردم به گوش مسئولین برسد، به گوش برخی مسئولینی که مردم را گاهی از پشت شیشه دودی خودرو ضد گلوله خود می بینند!

مردمی که معترض هستند و مخالف این بلواها، آشوب ها، ویران کردنها، قطعاً صف خود را از فتنه گران و حرامیان جدا کرده و می کنند و بارها این اتفاق افتاده است.

اما در این میان نباید از یک مسئله مهم غافل شد و آن مطالبه به حقی است که مردم از دولت دارند.

مردم اکنون می بینند و لمس می کنند که به خاطر شیوه اداره کشور به سبک دولت تدبیر و امید، شرایط اقتصادی نامناسب شده و نمی توانند ببینند که بار دیگر با اجرای یک تصمیم از سوی دولت، فشار مضاعفی را باید تحمل کنند.

حرامیان و اشراری که خود را به میان مردم می اندازند، در پی ایجاد فتنه هستند، فتنه ای که پیش بینی آن از سوی رهبر معظم انقلاب در سال 98 شده بود، و بهانه افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین در چند روز گذشته فرصت کوچکی به آنها داد تا آشوب کنند، فتنه بپا کنند و خون بریزند.

اما این ماجرای بنزین نیز محکوم به شکست اشرار و نامحرمان و حرامیانی است که به واسطه تحریک و هدایت رسانه های معلوم الحال آن سوی مرزها سعی دارند تا کشور را نا امن کنند.
هدف حرامیان و شیطان صفتان، نا امن کردن تنها کشور امن منطقه است، کشوری که سالهاست دشمنان در صدد آن هستند تا امنیت پایدار آن را بر هم بزنند و آشوب بپا کنند و آن پس، امیال و حیله ها و نیرنگ های خود را برای ایران اسلامی پیاده کنند.

پس در این میان روشن است که صف معترضان و فتنه گران و آشوب طلبان قطعاً جدا است و یک خط قرمز میان آنها وجود دارد.

در میانه آشوب و فتنه، مطالبه بجا و به حق مردم به فراموشی سپرده نشود.