کد خبر: 181249

برنامه‌ای برای راه‌اندازی دفاتر کمیته امداد در خارج از کشور نداریم

 رئیس کمیته امداد گفت: برنامه‌ای برای راه‌اندازی دفاتر این نهاد در خارج از کشور نداریم.
اتاق خبر 24

سید مرتضی بختیاری با اشاره به برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی(ر0) در دوره جدید اظهار کرد: با توجه به اساسنامه کمیته امداد، برنامه‌ها اجرا خواهد شد که بر همین اساس برنامه‌هایی در حوزه‌های مختلف اعم از اشتغال، مسکن و... در دست اقدام است.

وی به موضوع اشتغال، توانمندسازی و خودکفایی مددجویان کمیته امداد اشاره و تصریح کرد: بنا داریم با حمایت‌های کمیته امداد و پرداخت وام اشتغال به مددجویان، شرایط خروج آنها از چرخه حمایتی امداد را فراهم کنیم.

بختیاری به موضوع مسکن و ساخت آن و واگذاری به جامعه هدف کمیته امداد اشاره کرد و افزود: یکی از برنامه‌های که از گذشته و از دوره آقای فتاح مورد توجه بوده، موضوع ساخت مسکن برای خانواده‌های تحت پوشش است که این فرایند در این دوره نیز ادامه خواهد یافت و در واقع بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، خانه‌های ساخته شده در اختیا این افراد قرار خواهد گرفت.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: با تدابیر صورت گرفته، میزان وام اشتغال به جامعه هدف کمیته امداد نیز افزایش یافته است علاوه بر اینکه در اجرای طرح‌های اشتغال از سوی مددجویان مشاوره‌های شغلی نیز به آنها ارائه می‌شود.

وی به موضوع دفاتر کمیته امداد در خارج از کشور اشاره کرد و گفت: این دفاتر در دوره آقای فتاح جمع آوری شد و در این دوره نیز قصدی برای شکل‌گیری دوباره این دفاتر نداریم و بر اساس اساسنامه، این دفاتر راه‌اندازی نخواهند شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.